sampon na mastiace sa vlasy s lupinami

Príspevok v téme: sampon na mastiace sa vlasy s lupinami
qua

viem,ze o samponoch sa tu uz popisalo az az ale aj stale neviem ktory si mam vybrat mam dost rychlo mastiace sa vlas,lupiny ale tiez uz ustupuju,umyvam si head&shouldersom a pomohol mi na lupiny,ale chcela by som skusit nieco ine...inak som citala ze ak si kupim sampon na mastne vlasy budu sa mi mastit este viac,je to pravda?pls poradte mi neaky...ale nech je max.do 5€,neaky normalny z drogerky a nie neaky Matrix,dakujem:)

salatka

kup si v lekarni sampon Selsun, bud na suche alebo mastne lupiny .... stoji sice 10ecek.ale mne osobne pomohol :-)

mamia

tiez som dost dlho pouzivala brezovy sampon od Luny - neboli lupiny, s mastnymi vlasmi problem nebol ani pred tym, teraz ked farbim hennou, pouzivam henovy sampon

proti lupinam z vlastnej skusenosti odporucam hlavne nemenit sampony, raz taky- potom iny, ked zmenim sampon, vzdy mam lupiny a vymiznu ked jeden sampon pouzivam dlhsi cas

gamuskaaa

ja som minule bola na koznom a toto som spomenula len okrajovo.. ze mam lupiny a rychlo sa mastiace vlasy... lekarka mi poradila sampon vichy alebo bioderma a co ma dost prekvalilo na SUCHE lupiny... trosku nedovercivo som si ho kupila (bol strasne drahy), ale nemam odvtedy lupiny ani sa mi nemastia tak rychlo vlasy... len ta cena no.. je dost vysoka

katusaa

proti masteniu vlasov a lupinam je dobry sampon s hennou, alebo skus brezovy/lopuchovy od Luny.. nemastia sa mi po nich tak rychlo vlasy ako napr. po Syoss, Nivea, Herbal essences a podobnych..to som musela na 2 den umyvat- moja skusenost

www.alpa.cz

nektarik

Ahojte,niekedy som si umyvala vlasy kazdy 3 den no ked som bola na dovolenke tak tam som si ich musela umyvat kazdy dfen od soli.No teraz si ich musim umyvat kazdy den lebo ked si ich umyjem rano tak vecer uz vidiet mastnenie a na druhy den su uz mastne.Poradte mi PROSIM co mam robit lebo ja som uz fakt zufala :( dakujem Petra