sampon na mastiace sa vlasy s lupinami

Príspevok v téme: sampon na mastiace sa vlasy s lupinami
qua

viem,ze o samponoch sa tu uz popisalo az az ale aj stale neviem ktory si mam vybrat mam dost rychlo mastiace sa vlas,lupiny ale tiez uz ustupuju,umyvam si head&shouldersom a pomohol mi na lupiny,ale chcela by som skusit nieco ine...inak som citala ze ak si kupim sampon na mastne vlasy budu sa mi mastit este viac,je to pravda?pls poradte mi neaky...ale nech je max.do 5€,neaky normalny z drogerky a nie neaky Matrix,dakujem:)

sissssa

odporucam ti kupit si prirodny sampon, tj nechemicky, napr od znaciek alverde, lavera a pod. Nie su vobec drahe, najdes ich v DMke alebo bio obchodoch. Vlasy si skus i napriek tomu, ze ich asi budes mat zamastene umyvat len kazde 3 dni. Najlepsie 2x do tyzdna. Vlasova pokozka sa ti prestane tak mastit a odporucam ti kupit si vlasove vody a kazde rano a vecer si 2 minuty masirovat hlavu na prekrvenie. Vodicky stoja 1 euro, najdes ich napr v tescu alebo opat vDM, znacka Luna, Dixi atd atd. Priatel s tym ma problem, takze to riesim s nim tiez ale uz vidimprve vysledky :) head and schl.. je nanic, je tam kopec silikonov

leerka

ja mam teray tiez problem s mastnymi vlasmi a lupinami...mastne vlasy sa mi zacali robit kvoli balzamu na vlasy, ktory som s iniekedy votrela az na pokozku hlavy, tym padom som ich mala na druhy den mastne...a lupiny...vuskusala som vela pripravkov, ale postupom casu sa mi aj tak vratili...teray som si kupila taky ten klasicky sampon modry proti lupinam, niekedy ich hpredavali v sklennych flastickach a este aj vlaseove tonikum proti lupinam....inak na lupiny je dobra lopuchova vlasova voda alebo ocot....

machulka006

Timotej som používala aj ja...ale na blond vlasy...podľa mňa celkovo tieto šampóny sú taký slabší priemer...

cat

mne sa dobre osvedcili sampony Timotej, ja pouzivam s hroznovymi a citronovymi vytazkami na lamave konceky. super :))
na 100% maju aj na mastne, kukni si tu radu samponov:)