čo robíte preto, aby ste mali zdravé sebavedomie??

no,ja

sebavedomie vobec nezavisi od krasy..ja som velmi pekna (netvrdim ja,ale vsetci ostatni),a sebavedomie take nizke ze dovidenia

vyrovnanost

tak vidis:), stavaj na tom a pamataj nie je vsetko zlato, co sa blysti, to znamena byt pekny a tym padom sebavedomy, nemusi byt vyhra, ta sa nachadza v tvojom srdci, ako zivot beries, ako sa vies tesit, aky si clovek, kto stavia na inych veciach, mozu padnut velmi hlboko...aj ty si velmi mila:), good luck

wiwien

:)))si velmi milá-vyrovnanosť..:))a určite si vezmem :)))a vezmem si k srdcu aj ostatné vaše názory..:)športovať som už trošku začala.a naplna ma aspon to dosť..

kiria

presne to, co ti tu ludia radia, byt sama sebou..atd..a este..rob nieco, co ta bavi..ja neviem, studuj, kresli..spievaj..neviem, co ta bavi, skratka bud v niecom vynimocna.. a okrem toho sportom najlepsie porazis taketo pocity menejcennosti:)

vyrovnanost

musim sa brat taka aka si, lebo napachas este viac skody ako je treba...vedela by som ti o tom dlho pisat:)...ber sa taku aka si,bud sama sebou, nic viac nic menej a najlepsie je mat usmev na tvari, tym tromfnes kdekoho:)