Krem na ruky...ktory je naj?

Nepfilim

Ja mám teraz krém na ruky od Balea - kamilkový a som spokojná:-) Ale chcem si ísť kúpiť ten biely od Garnier, ked už mám tie zľavové kupony:-D

AdamKrt

Co povazujete za dobre vlastnosti pre krem na ruky ? Ze sa rychlo vstrebava, alebo ze mate z neho mastne ruky ?

Hladam totiz nieco, co vydrzi i ked si umyjem ruky. Dost casto si umyvam ruky a chcem, aby mi vydrzala pokozka na rukach normalna a nie vysusena, ale nechcem si nonstop mastit ruky, lebo je to otravne.

ojka:
co sa tyka rychleho vstrebavania, tak zatial najrychlejsie co som videl bol z Lidla - CIEN bodycare HAND CREAM so vcelim voskom a glycerinom. Tiez ho pouzivam, je dobry, rychl sa vsiakne, ale u mna na rukach vydrzi tak do prveho umytia ruk. Uz si zacinam mysliet, ze mi to nevysusuje ani tak mydlo, ale skor voda...

ojka

ja fandím jednoznačne Nivea Soft (intenzívny hydratačný krém). Ale v poslednej dobe mi učaroval i levandulovo-kamilkový krém z Avonu (: Takisto sa oba rychlo strebávajú, tak je to fajn.
Potom je fajn i Dove, ale ten má už mastnejšiu konzistenciu a pomaly sa vstrebava....

nathália09

práve mi prišla z avonu sada SPA-a je to velmi dobrý krém.Včera som si ho dala na noc a mám hladučké ruky,inak tiež mám ich velmi suché.

AdamKrt

Mne sa zatial osvedcila modra indulona. Ine kremy na ruky su viac suche a kazdu chvilu som ich musel pouzivat. Este aj nechtikova bola celkom dobra. I Phytanola nechtikova usla.

adrianka:
na popraskanu kozu mas idealnu lekarsku vazelinu.
-----------------
Poznate este nejake ine mastne kremy na ruky ? Skusali ste niekto napr. AVIRIL radu kremov na ruky od ALPY, alebo VAN ochranny pracovny krem nechtikovy ?

peggy123

mne veľmi vyhovuje balzam na ruky doliva. nevedela som nájsť nič vhodné na moje suché a často popraskané ruky a toto zabralo. je síce trochu drahší ako bežné krémy na ruky, ale stojí za to :-)

machulka006

a mňa práve tá nechtíková indulona štípe... :( a pritom jej doma máme plnú skriňu :( nechce niekto ? :D

lesslie

asi velmi mastne, no pre mna idealne - kozmeticka vazelina...je sice mastna, ale celkom rychlo sa vstrebe, nevonia nijak co mi tiez vyhovuje...mepotrbujem vonu ako dalsiu zlozku co zatazi pokozku...