Prestala som brat ATK..

Príspevok v téme: Prestala som brat ATK..
magdaleeenka

Mam takyy problem,a neviem si poradit,no tak prestala som brat ATK...no a bolo to tak,ze v prvy den ako zvycajne som zobrala prvu tabletku..menstruaciu som mala normalnu,ale neskor som ju musela prestat brat,lebo mi nerobila velmi dobre pricom menstruacia mi uz skoncila..ale ked som ju prestala brat spustila sa mi dalsia..podla tej prvej som to mala dostat 22..a podla tej druhej ani neviem...ako to mam pocitat?prosim pomozte :(((

magdaleeenka

tak ona mi povedala ze tabletky asi nemozem,ale naplast alebo nieco co sa dava pod kozu na 5 rokov...a yadine

magdaleeenka

lebo som z nej zvracala a boleli ma strasne oci az od tej bolesti hlavy...a ked som ju prestala..bola som ako vymenena,nic mi neboloo..skoda,ze som nesla skor k mojej doktorke poradit sa ze co a ako ale az o tyzden,ale nemala som moznost lebo som nebola doma

leerka

ano, takze je to tym, ze si antiku nedouzivala do poslednej tabletku....preto ti hned potom prisiel menzes, a preco si ju vysadila, dovod?

magdaleeenka

no zacala som ju brat poprvykrat,ale musela som ju vysadit,lebo mi z nej bolo zlee dost...aa ked som ju vysadila spustilo sa mi hned krvacanie aj ked tu predoslu menstruaciu som uz ani nemala...:(...a teraz to lutujem fnuk :-(...hak je humus

leerka

neviem ci som to dobre pochopila, ale brala si potom teda antikoncepciu a potom si ju zase vysadila lebo ti nerobila dobre, lebo ak ano, tak to ti rozhodne rozhadze cyklus....