S kondomom mi nestoji

Príspevok v téme: S kondomom mi nestoji
citronik

Potreboval by som poradit. Mam taky problem, co uz vidiet v nazve temy. Mam priatelku, hrozne ma vzrusuje, stoji mi aj ked sa pohne na posteli, ale ked sa zacneme milovat a ja si dam kondom, tak to proste prestane fungovat. Neviete mi neako poradit? Moze to byt tym ze sa moc snazim aby to bolo vsetko super? Zrazu pretane stat a ona si potom mysli ze ma dostatocne nevzrusuje. Co to moze sposobovat ze mi s kondomom nestoji? Poradte prosim.

devil_ke

to sa stávalo aj mne.no teda,stáva sa aj teraz niekedy, keď ma kondóm veľmi škrtí.už to nie je tak často,ale keď sa to stalo prvý krát,tak sa priateľka rozplakala,že je to kvôli nej,že ma nevzrušuje.no potom sa to dlho dlho nestalo.až potom o5.a poznám aj kamošov,ktorí napr. nemôžu kondóm používať vôbec,lebo len čo otvoria balík tak im prestane stáť.ak sa ti to stáva tak nepoužívaj kondómy.prejdite na iný typ ochrany - napr. prerušovaná súlož,hak alebo pharmatex.neviem inak poradiť.guma je sviňa,narobí s chlapom hnusné veci:(resp.si skús kúpiť kondómy,ktoré ťa nebudú škrtiť-nejaké väčšie...inak neviem poradiť

tommm

Ale stale na to myslim ze mi TO nefunguje. No a otvorim kondomy a uz to citim ako to prestava fungovat a ja som nervoznejsi a nervoznejsi. potom este chvilu to zacne ist milujeme sa a potom zasa koniec. ale potom uz fakt koniec. a mozem sa snazit ako chcem a mozem to robit aj maximalnou frekvenciou a stale nic. proste je lenivy.

zeppelinka

pocula som uz o tom, ze to niektorym chlapom robi problem, vraj je to psychicke len, podvedome. skuste si z toho spravit predohru, ona ti ho nasadi. pripadne vystriedat nejaku inu znaacku, alebo prejdite na inu formu antiky. ono sa to lahko radi viem, ja mam ten isty problem, neznasam to, robi ma to chladnou hned, mam pocit umeliny v sebe. vyriesila som to lahko, HAK. a viac nemam problem. snad ti tu este niekto poradi aj lepsie. pa a majte sa obaja

wheedle

No, neviem, skus vacsi kondom, alebo nech ti ho nasadui partnerka... proste menej nech ti to pride ked ti ho nasadzuje...