Rozpada sa mi 6 rocny vztah...

Príspevok v téme: Rozpada sa mi 6 rocny vztah...
paola23

Ahojky.Moj pribeh je dlhy..keby som ho chcela vyrozpravat cely,bolo by to na par stran..ide o to,ze mam priatela uz 6 rokov.Mam ho straaasne rada,vela pre mna urobil,lubim ho,ale..ma to jeden hacik.Uz ma nepritahuje sexualne.Co s tym?Ani jeho bozky mi uz nic nerobia.Nehnusia sa mi ale ani mi nic nerobia..ani dotyky.Nie je to zo dna na den,je to uz cele mesiace..snazila som sa snim porozpravat,on vzdy tvrdi,ze ma miluje a ze sa to zlepsi.Co sa to deje?Chcela by som s nim zit,ale ako ked som sa raz do sexu uz aj prinutila..odvtedy je vsetko take..ine ;( on je taky dobry a miluje ma,chce si ma vziat a ja..vsetko kazim..a do toho je tam este niekto iny..najskor som si myslela ze je chyba vo mne,ze som frigidna.ale ten druhy mi ukazal,ze nie.S nim su tie bozky a dotyky ako explozia..nieco uplne ine..Co sa to deje?Mam svoj dlhorocny vztah ukoncit len preto ze sa vytratila vasen..?Mam to skusit s tym druhym?Alebo sa toto deje v kazdom vztahu..?Pomoc prosim..takto uz to dlho nezvladnem..

ziadna svadba lebo nevydzime spolu ani minutu...

Tak dlho spolu chodia az im to pride ze co vlastne este spolu robime vo dvojici mi dvaja,.. No to su pripady vela parov....smutne...

Juju8989

Ahojte..poradte mi niekto..ja mam tiez dlhorocny vztah..ktory fungoval doteraz..kym som sa nezalubila do ineho muza..ktory je neskutcny pre mna..vo vsetkom..tak moc mi je s nim dobre ze to az boli..okrem bozkavania nic nebolo este medzi nami pretoze sa bojim urobit ,,hlupost,, .......ale na mojho som uz zvyknuta pozname sa dost dlho..ale jednoducho niektore veci nefunguju tak ako by mali..nezhodujeme sa vo viacerych veciach..ale zase to nechcem bezhlavo ukoncit pretoze nemozem si byt ista ci sa rozhodnem spravne..ale na toho druheho tak moc tuzim .....;(

zabicka1611

tak toto uplne dobre poznam....:( tiez som mala obdobie ked ma moj drahy vobec nepritahoval, sex s nim som uz nechcela a nedokazala som si ho vychutnat...ale teraz je to uz lepsie...skusame sa v sexe viac odviazat a preto sa vzdy tesim na dalsi...je dobre nieco nove vyskusat alebo nejake ine miesto..skus zato nic nedas..aspon mne to pomohlo...:))pokial ho lubis tak sa pokus vasen ozivit..nezahadzuj vsetko to krasne co ste spolu zazili...A skusit to s inym?? si si ista ze to tak chces? ukoncit dlhorocny vztah mozno len pre par chvil super sexu plneho vasne?!! Neviem..to by som asi neurobila ale zalezi od teba...skus si na papierik napisat vsetko dobre a zle co Vas vztah ma...potom uvidis..zamysli sa a mozno ozivis pekne chvilky vo svojej pamäti a vtedy Ti dojde ze to za to nestoji... :)) uvidis bude to fajn...drzkam palceky a keby cosi ozvi sa..papa :))

ako?

Baby? mozno to bude zniet hlupo, ale nikdy som nebola taka, ze som si kupovavala pekne sexi pradlo s cipkami a podobne, lebo som nevedela ako sa mam v nom spravat:)) Ale na nase vyrocie som si kupila krasne cervene, v izbe som rozostavila veela svieciek a bola tam krasna atmosfera,ale on ked vosiel, tak bol skor nervozny...ja som bola pod perinou a ked ma odokryl, tak videl to pradlo.Ale ani nezareagoval, ze je nove a pekne a bol skor nervozny. A potom zlyhal:( Mozno budete pochybovat, ze nas vztah je cudny, alebo niekto z nas dvoch je.Ale verte ci nie, tak mame sa strasne radi, sme spolu skoro dva roky a vela ludi z okolia nam zavidi nasu lasku. Len proste moj priatel je trosku citlivejsi a vsetko si pripusta a preto sa ani nevedel asi uvolnit,ked som mu prichystala hentake prekvapenie.Tak odvtedy sa uz ani nesnazim a nas sex je stereotyp.lebo sa bojim, ze ked pridem s niecim novym, tiez bude priatel nervozny a neuvolni sa. nevedeli by ste poradit? nechcem aby bola nasa laska ochudobnena kvoli sexualnej sfere nasho vztahu:P

bd

som rada,ze moj prispevok nevyzeral exoticky a su tu aj ine pary,pre ktore je dolezitejsia podpora milovaneho alebo respektovaneho partnera pred aferkou.
paola23,tebe drzim palce k spravnemu rozhodnutiu a vela stastia,aby si nasla aj ty niekoho,komu budes moct byt verna.....z lasky

izabelka 233

tiez si myslim paola ze by si mala nechat stareho priatela a nech si najde aj on priatelku ktora mu bude opatovat to co on dava a nie len ho nechat tapat vo vztahu ty chod svojou cestou a on svojou pre neho to bude urcite horsie nakolko hovoris ze ta lubi a chce si ta vziat ale vzdy lepsie stroskotane manzelstvo a strata rokov ako ked sa rozides a nech si najde tu pravu aj on a ty ked citis toto k druhemu tak daj sancu aj sebe a zacni novy vztah

fellla

bd som naozaj mozem povedat stastna ked som precitala tvoj prispevok .potom vsetkom co si clovek precita o tych povrchnych vztahoch.teraz je to uz asi oniecom inom.