zufaly pripad

Príspevok v téme: zufaly pripad
zee

ahojte vsetci,co su ochotni poradit...mam par zdravotnych problemov a neviem,co s nimi,alergolog ma lieci na vsetky mozne alergie,kozny na potravinovy ekzem,pricom mi zakazal jest uz skoro vsetko...krcny si brusi zuby na moje mandle,lebo ich vraj treba vybrat a gynekolog je zase zufaly z mojich opakovane zlych kultivacii,hoci subj nemam problemy,vraj mam jednoducho znicenu floru...uz som skusila aj ludovych liecitelov a viaceri mi povedali,ze mam znicene travenie,ze som musela brat vela ATB a ze flora aj tam je nanic...ak mi niekto vie poradit,co robit,aby som sa vyliecila nejako komplexne,lebo kazdy do mna pcha tabletky a uz ma to fakt nebavi...vdaka za kazdu serioznu radu

orgi

Skus uzivat beta-glukany.Kazdy den jednu kapsulu. Ja mam nieco podobne a kamoska mi povedala, ze po nejakej dobe jej to pomohlo. Tak uvidim ci pomoze aj mne:)

machulka006

sajfina - aj mňa na tej nemenovanej téme všetci o tom presviečali...ja som toho názoru, že ak je niekto citlivý na galaktózu, ešte to nemusí znamenať že mlieko je škodlivé pre ľudstvo, a nech si ten svoj problém rieši sám a nestresuje ľudí s takým drýstami...
úplne ma vytočilo, ako tam nejaká ženská písala, že svojej sedem ročnej dcére nedovolí (!!!!) piť mlieko....to kde sme už...

sajfina

hehe,bo na nemenovanej teme ma vsetci presviecali,aka budem chora z mlieka...jajaj...aspon niekto rovnako zmyslajuci :)

machulka006

sajfina - neboj sa, odomňa sa tejto témy nedočkáš... nikdy nehovor nikdy, sle v momentálnom fyzickom a duševnom rozpoložení určite nemám v pláne najbližších 100 rokov bojovať proti mlieku :)

machulka006

zee - ja mlieko neobviňujem, to bolo čiste ironicky napísané... ja mlieko nikdy neobviňujem, pretože si nemyslím, že škodí...

cat

ja na tvojom mieste by som sa najskor poriadne precistila, creva-hlavne...a cely organizmus, citron nalacno, vlaknina, postny den..atd..a potom asi tiez s tou zdravou vyvazenou stravou pokracovat :)jo a sport :)

zee

machulka,mlieko nemozeme obvinit,ja mlieko skoro vobec nepijem:) house,dakujem,ja viem,ze zaklad je v strave a vseobecne v zivotnom style,len mi tak napadlo napisat sem,obcas sa tu najdu zaujimave rady...

house

Ked tak rozmyslam tak tie alergie mohli sposobit prave tie ATB myslim si , ze ak ich vynechate postupne ustupia aj alergie a budete moct vsetko jest treba ist na to postupne a vytrvalo