zufaly pripad

Príspevok v téme: zufaly pripad
zee

ahojte vsetci,co su ochotni poradit...mam par zdravotnych problemov a neviem,co s nimi,alergolog ma lieci na vsetky mozne alergie,kozny na potravinovy ekzem,pricom mi zakazal jest uz skoro vsetko...krcny si brusi zuby na moje mandle,lebo ich vraj treba vybrat a gynekolog je zase zufaly z mojich opakovane zlych kultivacii,hoci subj nemam problemy,vraj mam jednoducho znicenu floru...uz som skusila aj ludovych liecitelov a viaceri mi povedali,ze mam znicene travenie,ze som musela brat vela ATB a ze flora aj tam je nanic...ak mi niekto vie poradit,co robit,aby som sa vyliecila nejako komplexne,lebo kazdy do mna pcha tabletky a uz ma to fakt nebavi...vdaka za kazdu serioznu radu

house

Zufaly pripad to teda je lebo ste stratili tymi antibiotikmi prirodzenu
imunitu organizmu a navyse bakterie sa stali rezistentnymi voci ATB.Doporucoval
by som vela pohybu na cerstvom vzduchu
napr v lese vela kyslika a zacat s prirodnymi ATB cesnak, cibula, chren,
domaca bravcova mast, kacacia mast.
A samozrejne kysle mlieko, ale domace.

machulka006

nechcem byť hnusná, ale mňa hneď napadlo, po prečítaní problému, že ako je možné, že sem ešte nikto nenapísal, že za tvoje zdrav. problémy môže pitie mlieka? :( tie probiotiká odporúčam aj ja...

neva

Ešte som zabudla spomenúť probiotiká.
Tých som vyskúšala veľmi veľa. Inak aj tam mám dojem, že je dobré ich striedať.
Probio fix, Bion 3,Terrapin,Nutrilon B ...

neva

Ja ho kupujem tu. www.prirodna-lekaren.sk Vybrala som si ho sama, užívala som ho asi 8 mesiacov potom som mala 4 mesiace pauzu, ale cítim, že ho opäť potrebujem. Mám nedefinovanú alergiu = ekzém v okolí očí, oslabenú imunitu - tá sa mi už celkom pekne upravuje.