Rozisli ste sa a dali znovu dokopy?

Lolka

tak mozno ani on ale to podla mna vtedy keby som ja na vine, ze by mi dal kopacky to podla mna ani nie su kopacky, kopacky vnimam ako nieco zle, keby to bolo v zlom a on by mi dal kopacky asi by sme tiez prerusili kontakt a neboli by sme ani kamaráti, ale sme kamaráti nechce asi aby sme boli priatelia, 26 a 29 on a ty?

andrea777

ja by som priatelstvo s niekym, s kym som bola skoro rok asi nezniesla... ja musim mat bud vsetko alebo nic. ale tak asi to ma kazdy inak. v kazdom pripade posielam vela sil a nech to dopadne co najlepsie pre vas obidvoch, ci uz by to bol rozchod alebo navrat... mozem sa opytat kolko mate rokov?

Lolka

uz skoro rok, mam ho stále rada, ak si to rozmyslí moze sa ku mne vratit, mozno vsetko potrebuje cas, aby sa zahojili rany, ma tazke obdobie nema pracu, mozno je tak na dne ze si myslí ze to bude lepsie ak budeme kamaráti.

Lolka

ano lebo uz si vedela aku mas predstavu a tak... neuvazujem mala som priatela ale včera mi napísal aby sme ostali kamarati, on si ma naopak velmi vazi mam pre neho nevyčíslitelnú hodnotu, on by mi nikdy nespravil rozchod ze by ma ignoroval, ale by mi to povedal alebo takto napísal, ide o to ze nechce aby som pri nom trpela, lebo si myslí ze ma v povahe ma obmedzovat a iné dovody...

andrea777

som sa poucila, vsetko som hodila za hlavu, asi rok som mala cas len na seba a kamosky a casom som si nasla priatela, sme spolu uz rok a pol, vsetko krasne, ako ma byt, este nikto ku mne nebol taky dobry ako on... :) a preco sa vlastne pytas? uvazujes o rozchode?

andrea777

no ono moj nazor asi nie je uplne najvhodnejsi, pretoze prvy sa so mnou rozisiel tym sposobom, ze ma jednoducho zacal ignorovat a druhy mi poslal sms, tiez to bol cztah na dialku, len teda som si nemyslela ze som mu stala za obycajmu smsku. (pisal, ze si musi rozmysliet, co chce, ina v tom vraj nie je.. proste bla bla na dalsi den bol s inou, ale to je moj problem :D) tak odvtedy sme sa nestretli, nepisali si, nevolali, nic...

Lolka

a ked ste boli v rozchode ale este nie oficiálnom ze ste si to osobne nepovedali, lebo ste daleko? Zmenilo sa Vase rozhodnutie? Nedali ste sa aj tak dokopy?