HAK NOVYNETTE

siminka

ahojte, ja som presla na tuto hak, dnes som zobrala 5 tabletku a zatial nepocitujem nijake vedlajsie ucinky.kedy sa mozu prejavit? ci to je jedno?len som si vsimla ze sa mi zvacsili trosku prsia. hned po prvej tabletke alebo aj neskor, chcem len vediet ci mozem byt spokojna ze mi sadla...dakujem

leerka

samozrejme som nemyslela neziaduce ucinyk, ktore su uvedene v letaku , ako migreny, bolesti, vtedy hned vysadit....
myslela som tym,vytoky, menzes, to co pisala ta holka predtym....
inak su tie naplaste dobre, lebo trosku nad nimi uvazujem, ale neviem....

evra

Leerka to mas pravdu - treba vydrzat 3 mesiace. Ale pokial chytis alergiu na tie lieky, tak vysadit - a to hned! Myslim tym silne migreny, zvracania, vyrazky,...

evra

Ahoj. Ja som ho brala 3 roky.Od zaciatku len spokojnost, nic som nebribrala, zvacsili o nico prsia, vcelku fajn na akne.Zial po 3 rokoch ma hrozne boleli prsia z toho - stale a k tomu neustae krvacanie. Takze to zmenili na Minesse - ale to bola total havaria - neksutocne migreny a cela som sa vyhadzala - nohy, ruky,...
Potom bol oddych a zacala som brat naplaste - to bolo asi naj!
Vela zdaru!

leerka

kazda antikoncepcia by sa mala brat neake tri mesiace a potom sa uvidi , ci ustupia nezaiduce ucinky, ako napr u teba tento menzes....ak to bude rovnake aj po troch mesiacoch, tak ich zmen....

staniaka

ahojte ja som zacala brat prvykrat novynette od prveho dna menstruacie a cely mesiac som mala krvacanie ako pri menstruacii a teraz idem na druhe balenie tak dufam, ze sa mi to upravi, ak nie tak neviem ci si mam zmenit hak alebo si urobit pauzu hmm poradte alebo zmenit gynekologa

leerka

nepribrala osm a ani som neschudla.....mam stale okolo 50kg, resp do max 50kg cize tak ako predtym pri vyske 167cm....prsia mi narastli o trosku....a uz mas antikoncepciu doma, ci len ste sa s lekarom rozpravali a on ti odporucil tuto-...

kuka

a nenarastli ti z toho prsia alebo nepribrala si???? aku si mala vahu pretym..lebo ja som dost chuda a mala...takze neviem co to spravi so mnou

leerka

ja som z novynettom zatial spokojna najviac, aj ked minuly rok niekedy v maji-juni mi musel zmenit hak, lebo som z nej po troch rokch mala vytoky...brala osm lyndinette 30 a to bola sila,,,,nechut na sex, bolest hlavy...tak mi potom predpisal jeanine a to som mohla stale nosit intimky...vytok zo mna len tak tiekol....a tak som sa v januari znova vratila k novynette, takze uvidime,