Nova poradna pre Akne

bibba

ludia newiem ako wy, ale ked ked citate tie mytusy otom ze jedlo neowplywnuje plet a tomu werite a nadalej wsetko jete tak stale robite chybu. ja mam tiez akne, a uz dawno wiem, ze ked si dawam pozor nato co jem, wiem staw pleti welmi dobre owplywnowat. pamätam si raz asi pred styrmi rokmi som si dala pauzu od wsetkeho sladkeho a za jeden mesiac som wyzerala tak ze sama som tomu newerila. stane sa ze sa niekedy neowladnem a nieco sladke, alebo mastne si dam ale potom sa aspon necudujem ako podaktori. pit wela tekutin, dobre spat a strawowat sa zdrawo (aj ked to je tazke wsetkemu odolawat) ale plet sa dostane do poriadku. mne sa to oswedcilo a tie otrasne weci co mi kozna predpisowala wolakedy, no fuj, tie priprawky s ktorymi nemozes chodit ani na slnko a tie antibiotika, roztoky ktorymi si mate ntierat twar a ste z toho celi lepkawi a smradlawi, mohla by som to uz... take drasticke weci by som si uz na twar nikdy nedala. pochopila som ze pokial clowek nezmeni swoje strawowacie nawyky ziadne priprawky mu nepomozu. ani kozmeticke, ani lekarske, mozu len dopomoct. a to nestaci. teda mne to nestacilo. len si dajte wy wsetci z akne, len tak zo srandy par tyzdnow bez mastnych a sladkych potrawin, fakt newerim tomu ze staw sa wam nezlepsi.

damian

Katka, zinok Ti mozem poslat.

Duam ale ze vies ze zinok je jedna zlozka komplexnejsej liecby a zinok sam o sebe zazrak neurobi.

mnamka257

ja uz s akne bojujem asi 4 roky, vyskusala som uz vsetko mozne-od byliniek cez drahe kremy az po kozmetiku a nic mi nepomohlo...skusala som aj tabletky ale tie mi to len asi tak na tyzden zlepsili a potom sa to zase vratilo...podla mna treba byt iba trpezlivi...ale teraz je aj celkom dobry rad pripravkov na akne ogd garnier- taky biely obal maju vsetky pripravky...

oxy

lucka prosim, aspon netrep bludy. ak by bola liecba tak jednoducha, tak nema pomaly kazdy 2. tinedzer problemy s akne. na aku hlupost chces od nas vytiahnut peniaze?!

myside

bohuzial tiez patrím,do klubu sice mám 21 ale stále mám acne..rozsírené póry a také úplne drobné az podkozné.chodila som aj ku kozmeticke,ale sa mi to len zhorsilo,podla mna sa to nesmie vytlácat.Kozná mi predpísala eclaran 5 a skinoren,tak uz po týzdni vidím zlepsenie,a na otázku co pomáha na flaky mi povedala,ze slnko a aby som nepouzívala mastné opalovacie krémy,ale krém od biodermy AKN.
More a slnko je asi najlepsí liek!!(aspon ja mám také skúsenosti)

luckanrbb

na akne odporucam jednoznacne liecbu svetlom.ucinny vysledok,cista zdrava plet, nezanechava jazvycky.konzultovane s odbornikmi v oblasti dermatologie.dodrziavat samozrejme aj pitny rezim, dostatok spanku a nemastnu, nekorenenu stravu,obmedzovat cokolady a orechy

Lia333

Na akne je najlepsia ruzova pletova voda od garnier,ta ruzova na citlivu plet.A uplne super je krem indulona rakytnikova.Odskusane a funguje skvele!!!

damian

Zial, ta antikoncepcia si raz vypyta svoju dan.

Na upravu hormonov je potrebne zmenit zivotospravu a nie umelo do nich zaahovat.

Vid -odkaz odstránený-