Nova poradna pre Akne

yadine

ja som mala hrozne problemy s akne teraz mam cistu plet pouzivam uz 10 mesiacov antikoncepciu ak ked viemze to je chemia ale pre pocit peknej pleti mi to stoji za to

korbelka876

Poradte,prosim,aku kozmetiku(pletovu,vodu,kremy),by mal pouzivat 16.rocny chlapec,ktoremu sa tvoria cervene hnisave vyrazky a uhry na tvari?Vdaka

misulka

ahoj.od 12rokov sa trápim s akne.teraz mám 16 a na lícach sa mi objavila uz aj najtazsia forma akne a to akne conglobata...mám velmi mastnu plet.mam pocit ze som clovek s tou najotrasnejšou tvárou a uz neviem co mám robit...dost to vplyva na mmoju psichiku a mávan stavy ked kvoli tomu plačem...chodievala som kozmeticke starala som sa o plet cistila ju tak prečo?uz som navštívila aj kožnu lekarku a pouzivam zinerit...ten vsak velmi nepomaha...a jazvy po akne conglobata mi urcite aj tak ostanu...ale aj tak sa pytam prosim neviete pomoct?

e.

Ja som mala tiež problémy s akné, mala som všelijaké krémiky, mastičky, vodičky, od výmyslu sveta, z drogérie, od kožnej aj z lekárne bez predpisu. Nič z toho mi nepomohlo na dlhší čas a tak mi raz praskli nervy a všetko letelo do koša. Tvár som si umývala len čistou vodou a do mesiaca bolo akné preč...

babika0000

ahojte.ja som proste zufala. mam neskutocne problemy s akne. neviem uz co mam robit. uz 2 a pol mesiaca beriem antikoncepciu,pravidelne chodim kozmeticke a plet si cistim len kremami odporucenymi mojou kozmetickou. zajtra mam ist prvykrat aj koznej lekarke ale trocha sa toho bojim. pracujem s ludmi a mam s tym velke problemy. neviem sa dlho na niekoho pozerat a nenavidim ked sa oni pozeraju na mna. mam pocit ze pozeraju len na moje vyrazky. kazde rano ked sa pozeram do zrkadla tak placem. jedine co mi pomaha aspon trochu je ked ideme cez leto k moru a opalim sa tak vyrazky zmiznu ale potom sa to vrati a je to len horsie. poradte mi ak viete aj nejaky domaci recept lebo uz ma z toho porazi. mam pocit ze cely moj zivot od puberty sa toci len okolo akne.

damian

Co pomaha? Hlavne citanie toho, co sa tu pise, potom rozmyslanie a nakoniec spravne konanie. Ja napriklad som uz unaveny pisat to iste dookola... a preto aj ked niekedy chcem mnohe veci napisat, nepisem ich...

katty.

Neviete niekto čo by mi pomohlo na červene jazvičky po akné? Najhoršie je že na slnku mi očervenaju a potom ohnednú.

RNG

Witch hazel(hamamelis virginiana alebo H. vernalis) je trpky vytazok z kriku, krory ma cistiace, sterilizacne a pory stahujuce vlastnosti