Zahlienené hrdlo

daveja

Mavam podobny problem .. Takze odpoved je grep a jeho biela horka duzina ... Treba to vyskusat tak o tri dni to bude lepsie... Pokial zvladnete tu chut Rano a podvecer.... Treba skusit

daveja

Ja mavam podobne problemy Ale vrele mozem odporucit Konzumaciu Grepu... Hlavne duzinu Tu horku bielu.... Po troch dnoch pri davke rano a vecer Budete mat hrdlo do velkej miery odhlienene. Mam odskusanu aj tu vincentku, sodu aj ine... no nic moc... To by bolo treba byvat pri mori a v zdravom ovzdusi aby to pomohlo

araz

ludia viete este nieco co sa tyka tych hlienov poradit?ja som z toho na nervy,nos mam suchy a kazde 3 sekundy mi steka do hrdla hlien,hlavne vecer ked si lahnem tak prehltam,oddrham a vypluvam v jednom kuse,to nic ucinne na to neexistuje?

emica

skus kloktat bylinky napriklad salvia by mohla zabrat alebo ako pise zeppelinka sol, skus aj nejake pastilky na hrdlo a na hlieny hedelix z brectanu, ak nepolavi zajdi k doktorovi

Isabelle30

Ja by som sa možno zamerala ešte na štítnu žľazu, takéto pokašliavanie a najmä dlhodobé bez iných príznakov a pocit prekážky v hrdle môže spôsobiť i zväčšená štítna žľaza.