palenie bolest pri srdci

Príspevok v téme: palenie bolest pri srdci
zufala

chcem sa tu s niekym poradit alebo opytat na casy mavym take divne pocity pri srdci a teraz posledne dni coskoro pravidelne tazko to opisat je to akoby ma srdce palilo alebo taky divny pocit akoby zastalo no neviem je to pocit ktory sa tazko opisuje mam prolaps ale vraj je vsetko o.k. problemy mam uz dlhsie len tieto dni mam take divne pocity ale ako vravim podla lekarky to je o.k. lenze ten strach mi neda pokoj ukaze echo aj daky skryty problem niekeda sa obavam ci dacco neprrhladla mam aj problemy z chrbticou ale ta bolest je taka intenzivna len pri srdci vie niekto poradit

fida

mojko...ahoj..ja mám presne to isté, ani nevieš ako dlho sa tým trápim,mám pálenie strdca, bolesti...normálne mi občas akokeby krč chytal srdiečko...a lekár mi vraví tiež že je to....chrbtica...ale veľmi tomu neverím, najhoršie je, že v nedeľu som sa rozčúlila....rozbúšilo sa mi srdce..a odvtedy ma nesmierne bolí hrudná kosť.....tak jak je spojená...v strede hrudníka,,,,a ešte k tomu ma aj páli a už mi to pálenie ide na celú hruď,,,inak prolaps mám aj ja..a na EKG sa mi ukázali extrasystoly..ale vôbec neviem, čo to znamená....