BABY CO MATE SUCHU TVAR TU JE RADA

Príspevok v téme: BABY CO MATE SUCHU TVAR TU JE RADA
mita

asi 3 roky trpim tym, ze mam suchu tvar..niekedy uz tam rpi vlasoch som mavala take suche lupiny a nevyzeralo to bohvieako nadherne.tak isto aj nos.na bokoch nosa male supinky.teraz som si len tak zo srandy kupila krem co este asi za komunistov sa pouzival vola sa maryna...vberte ci nie..mam krasnu tvar...ziadne suche miesta stale vyzera zivo..je pravda ze chvilku po natreti je leskla ale za par minut lesk zmizne a pokozka je ziva a pruzna..vrelo odporucam..ziadne drahe reklamne srajdy....ja som skusal uz hocico ale maryna je maryna..vazne..skuste..stoji len 28 sk..0.95centov....tu sa mi potvrdilo ze co je dlhodobo na thu pomaha najviac presne jak s klasickou indulonou na ruky....

redkovkaaaaa

mne sa zase osvedcil obycajny krem DOVE.. je dobry aj ked sa spalite na slnku, a potom sa natriete, tak vam to prejde rychlejsie :) a pritom ani tak nestoji vela..

kiki

Mozem len potvrdit, tiez mam rovnake problemy a ja zasa pouzivam krem od AB, stary dobry SK vyrobok, ktory ma uz asi 80 rokov a neda sa porovnavat so ziadnymi inymi "vychytenymi" zahranicnymi znackami.