Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

opakovaný výtok u dievčatka

Príspevok v téme: opakovaný výtok u dievčatka
margot

dobrý deň, chcela by som len poprosiť mamičky, ktoré majú podobný problém, o radu. Mám dcérku, 6 ročnú, a má stále problémy s výtokom. Detská nás poslala na gynekologiu, tam však po výtere boli výsledky negatívne. Brali sme aj preventívne lieky na mrle, aj ked ich podľa mna nemá. Výtok stále pretrváva, je zelenkavý a čo je horšie dosť zapácha. Už neviem čo by to mohlo byť a čo by jej pomohlo. Sprchujem ju v čistej vode, nohavičky periem bez aviváže .... poradťe prosím...

orgi

AHoj, ked som bola mala, tiez som mavala vytoky. Asi to bolo znizenou imunitou...ale aj v skole sme sa ucili, ze niektore dievcata su bohuzial nachylnejsie na infekcie posvy alebo mykozy. A ze ak to mavaju v detstve,tak v dospelosti to inak nebude. Mozno by pomohlo, keby ste isli k imunologovi. Ja som iste obdobie brala normalne xyzal, co je nieco ako claritin a vytoky som nemala.urcite jej treba preskusat imunitu a podporit ju.A probiotika nie su nikdy na skodu.

fagor

ahoj Margot,
ja sa zaoberám čínskymi produktami a spolupracujem aj s jedným gynekológom, ak chceš môžeš mi napísať, mohla by som sa ho opýťať, čo by bolo vhodné.Nezúfaj!

Ivka 1

Margot pomha pitie popradskeho zenskeho caju a mozes jej robit aj sedacie kupele z neho. Potom pitie Berry nektaru
a kvalitne probiotika. Skus jej zaradit do stravy surovy cesnak, moze sa nakrajat aj na roztek alebo chlebik so syrokremom, popripade ho nakrajaj na drobucko, zmiesaj s medom a nech ho zapije cajom. Velmi dobry je aj cajik zo
suseneho oregana. Ak ma rada sladkosti,skuste ich obmedzit na minimum.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.