Čierne vlasy

Príspevok v téme: Čierne vlasy
laurikaa

Túžim lesklých čiernych vlasoch,ale trvacnu farbu ešte použiť nechcem, mate skusenosti so šampónom aleboinýcm prostriedkom ktorýmzískam peknú farbu? Tie šampóniky na 8 umytími nechytajú, Pelette shampoo čierny sa zase ževraj zle vymýva.Tak rozmýšlam nas Loreal Casting creme gloss, neviem sa však rozhodnúť či ebenová čierna alebo moodročierna. Zvláštne že tá ebenová vyzerá na krabičke ako hnedá.. Máte skúsenosti s touto farbou/prelivom?

veronika

ja som ciernovlaska 7 rokov a nechcem menit.pouzivam farby matrix,alebo emmebi a som nadmierou spokojna.kazdy mi obdivuje ake mam leskle vlasy.super na tychto farbach je ze po umyti mam vlasy krasne a vobec sa mi neuzlia ako po palette,to su nakhorsie farby co som mala moznost vyskusat..nestaci si vlasy len nafarbit,ale treba sa aj one starat a hlavne pouzivet vyrobky urcene na vas typ vlasov..to spravy velaak sa chcete zbavit ciernej farby,alebo z hnedej ist do vasej povodnej,tak si nedavajte u kadernicky zosvetlit vlasy melirom,pretoze to sa vobec uz nerobi a nici to vlasy.existuje odstranovac farby bez poskodenia/vlasy su potom na dotyk ako hodvab),trva to 20min.na ciernych sa to musi zopakovat viac krat...je to nadlho pisat,ak chcete poradit,tak mi kludne napiste,rada vam pomozem.majte sa

suns

cafte babenky, ja som pred 3 mesiacmi isla z blond na tmavohnedu- az ciernu... blond som bola prirodna:D zmena je to super, zatial som bola farbena len u kadernicky, ale dala by som si nejaky sampon na ozivenie... poradite nejaky? na lesk? DAKUJEM

lala123

laurikaa: jj nieco take ;) Je to klasicka cierna farba NIE modrocierna...obycajna cierna :D A mne osobne sa ta farba nevymyva...myslim ze najviac to zalezi od porovitosti vlasu ktory tu farbu aj vsiakne. Mne osobne sa ta farba nevymyva a stale je pekna a leskla...tak drzim palce ;))

Luulii

Vzdy lepsie, ked sa stane z tmavej brunetky ciernovlaska ako z brunetky blondinka vdaka nekonecnym peroxidovym sedeniam u kadernicky.

xxxina

Preboha ako si môžete kydať na vlasy toľko chémie? A tak radikálne meniť pôvodnú farbu vlasov? Uvedomte si že to vyzerá totálne neprirodzene...phuj!!!

Luulii

dada1313 - nooo najprv som ich nechala trochu odrast a tym padom sa vymyla ta farba. Na to som si kupila Palette Radiance, odtien Oslnivo hnedy, to je ta, co ma odfarbit vlasy, aj ked su tmave (urcena specialne pre tmave vlasy), tak to troooosku stiahlo tu ciernu, ale nic moc, tak som to opat nechala tak. Potom som si kupila Palette Permanent Natural Colors, odtien Zlatohnedy, to je trosku tmava hneda a nakoniec tu novu Palette so zlatym odleskom, odtien Pralinka a po ciernej ani stopy :D Viem, ze je to trosku vela, ale tak farbila som to s dost velkym odstupom a po roku aj nieco som sa zbavila ciernej.
Da sa to aj priamo zajst ku kadernicke, odfarbit asi 2x - 3x a tak zafarbit, ale toto je veeelmi riskantne a to som ja podstupit nechcela. Povedala by som, ze je to este horsie riesenie, nez tie farby.

dada1313

Luulii a ako si sa zbavila ciernej bo ja mam svoje vlasy take tmavo hnede a farbim na cierno ale uz nechcem nebavi ma to

bozica

dlhe roky som si farbila cierno-modr alebo ciernu...po par rokoch som stratila polku vlasov a kadernicka mi povedala zeje to koli tej farbe lebo obsahuje dajake skodliny prave ta cierna...tak mi poradila farbit si tmavohnedu tak som presedlala na nu...

Luulii

Ahoj!
Ja som brunetka a predminuly rok som siahla po modrociernej farbe od Palette. S tymi mam najlepsie skusenosti. Farba mi chytila super, bola uzasna, este lepsie to vyzeralo ako na krabicke. O ebenovej ciernej som este nepocula, ale ak Ti mozem poradit, dobre si to premysli. Na ciernych vlasoch vidno viac lupin alebo ze su mastnejsie... alebo ked sa to prezenie s lakom na vlasy. Vzdy ich musis dofarbovat, aby si nevyzerala ako s ciapockou. Ja uz NIKDY viac nechcem ciernu, pretoze som sa jej nevedela zbavit. Odfarbovala som, farbila som a nejak som sa toho zbavila. Chudinky moje vlasky, tie si uzili chemie... Dokonca sa mi stalo, ze moje vlasy boli sem-tam do zelena a to uznechcem zazit :)
A tiez stoji za povsimnutie fakt, ze odrazu viac a viac zien ci dievcat ma ciernu farbu.. :)

laurikaa

Lala123 začína ma zas lákať ta ebenová čierna:D Je to ozaj čierna či je skor taka do hnedA? Skor niečo takéto firsttalk.net alebo o.aolcdn.com ?? Inak vymýva sa vám tá farba? Lebo mne modročierna zišla za 10 dní:)