Čierne vlasy

Príspevok v téme: Čierne vlasy
laurikaa

Túžim lesklých čiernych vlasoch,ale trvacnu farbu ešte použiť nechcem, mate skusenosti so šampónom aleboinýcm prostriedkom ktorýmzískam peknú farbu? Tie šampóniky na 8 umytími nechytajú, Pelette shampoo čierny sa zase ževraj zle vymýva.Tak rozmýšlam nas Loreal Casting creme gloss, neviem sa však rozhodnúť či ebenová čierna alebo moodročierna. Zvláštne že tá ebenová vyzerá na krabičke ako hnedá.. Máte skúsenosti s touto farbou/prelivom?

tyrusqa

ja som mala roky modrociernu a uz nechcem..ta farba zdrsnuje a pridava vek.v mode su prirodzenejsie odtiene.a ani nehovorim ako som sa ciernej dlho zbavovala!mne sa viac paci ebenova cierna ale tak ci tak tam budes mat modry odlesk.k ciernej treba byt aj typ.mne sa napr.cierna paci len na mulatkach,strasne sa mi nepaci pri bledej pokozke..

tyrusqa

to zavisi od typu vlasov,ak sa ti vsetky vymyvaju tak bude urcite aj tato,mozno menej lebo kamoska ma tiez podobny problem ale vravela ze casting nejde dole.a hennu ked vyskusas,tak uz nemozes chemicku farbu,takze si to rozmysli dobre.

laurikaa

neviem sa teraz rozhodnúť medzi hennou a tym lorealom:( Mimi dakujem :) Počula som že henna neznemi radikalne farbu vlasov, ale zas neškodí tak neviem. Vymyl sa niekomu ten Loreal CAsting?ALebo naozaj ostane v istej miere?

laurikaa

Mimi a tá henna sa vymýva? Alebo osane? Najradšej by som niečo čo sa rýchlo vymyje ale to je asi ťažké nájsť:( Takže vravíte že ten Lorreal Casting Modročierny vyzera na vlasoch pekne? Ja nechcem nejak modré vlasy len sa mi tá farba páčila viac ako tá ebenová čierna na krabičke. Mám ho už doma, možno to risknem a vyskúšam:D

Mimi323

jednoznačne Henna, nielenže ti nepoškodí vlasy, ale aj ti ich vyživí a budeš mať lesklé a zdravé vlasy. Najlepšia je že vraj Lush alebo môžeš skúsiť aj obyčajnú z DM alebo Tesca.

veroniccka

mna ta loreal farba velmi sklamala...este aj po tretom umyti bola voda vo vani tmava ako kava...vsetko to islo dole...vlasy boli pekne tmave len chvilku...najlepsie farbia schwrzkopftky...tu modrociernu ked si das...to sa ti tak zazerie ze uz nepusti...velmi pekne vyzera na vlasoch

laurikaa

Brcka mám tmavohnedé vlasy, chcela by som to viacmenej vyskúšať ale ke%d si ich raz nafarbím už budemmusieť stále pre tie odrasty však? No tak neviem čomám robiť:( A ten Loreal casting si neskúšala aj niektory hz tych čiernych odtieňov?

brcka

ahoj. ja som pouzivala palette shampoo a teraz si davam tu od loreal casting creme gloss. ale ono sa ti to nevymyje uplne aj ked su to len sampony, ja mam prirodzene cierne vlasy a davam si len pre taky lesk tmavo fialovo cervenu tak raz za pol roka, no a este sa mi ziadny sampon nevyzmyval uplne ale je to urcite lepsie ako farba lebo to tak nenici vlasy. na slnku mi vidno vzdy tie odrastene ale nieze by mi to kricalo, to len tak trochu. a ty mas aku prirodzenu farbu? na svetlych bude ten rozdiel asi viac vidno.