Ako navratit hustotu vlasov

Príspevok v téme: Ako navratit hustotu vlasov
CMu_Q

mam 20r. a dosledkom HAK mi strasne vypadali vlasy, nemozem ich nosit rozpustene, pretoze su to uz len jemne, poriadne riedke vlasky :( Doteraz (po 5mes.vysadenia HAK YADIN) mi este stale padaju, no trosicku menej nez predtym, verim, ze postupne sa padanie eliminuje.

Zaujimalo by ma, co ste pouzivali, resp. s akymi vyrobkami mate najlepsie skusenosti na obnovu vlasov, rast vlasov a pod. Existuje mnozstvo znaciek, vyrobkov, pripravkov, no neviem, ktory si zvolt. A takisto ako dlho ste ich uzivali, aby bolo vidno prve vysledky (ja som napr. pouzivala 3 mes. Alpicort a nepomohol)

A takisto okrem pripravkov, ake vitaminy, mineraly ste papali. Chcem to totiz skombinovat, aby ucinok bol efektivnejsi. Predpokladam, ze Zinok a kyselina pantotenova je zaklad - no v akom mnozstve ich denne treba papat?

DAKUJEM za kazdu odpoved, velmi mi tym pomozete, pretoze uz som zo svojich vlasov zuufala :((

A ece otazocka, myslite si, ze sa da navratit povodny objem vlasov, ktory som mala pred uzivanim HAK? :(( DAKUJEM.

ida

vraj ked ides k doktorke, ktora ma potrebne vybavenie, tak ich vytrhne aj 100, ale v trycho centrach je ich tak 20. je to vzdy z jedneho miesta. z toho "trsu" zisti prave kolko ich je na jedno miesto zdravych, vo faze "vymeny", potom nenavratne odumretyhc, dalej zisti, ci je vlas nedovyzivovany kvoli nedostatku vit., mineralnych latok, alebo napriklad ci sa vo folikule drzi kolagen, ktory zabranuje prenikaniu vyzivy ku korienku, dalej ci posobi dht a podobne...

ida

ano, chodim po uliciach, obcumujem hlavy a potom sa citim este horsie...
tiez rozmyslam ze sa na to dam, rada by som pocula, ako mi niekto hovori "ved vam krasne dorastaju, este pol rok a mate svoje vlasy spat" :) som vzdy optimista :)

viemcotoje

Ida, som rada, ze nie som jedina s touto uchylkou:o)Ale mala by som s tym presta, lebo ma to len potom viacej deprimuje.
Ja to asi vyskusam, to vysetrenie.

ida

ravalid je dobry, dost drahy, ale pomaha. obsahuje metionín, aminokysleina, velmi dolezita, niekedy ho aj kozny predpisuju na padanie.
a HAK na padanie nie je riesenie, len prilievanie oleja do ohna, minerva moze pomoct tak na pol roka ale problem nevyriesi...

ida

tak o tom sledovani hlav inych zien viem svoje, to je prve co si vsimnem, vlasy, mam to ako uchylku :))
na vysetreni trichologickym "pristrojom" som nebola, ale vela som si o tom precitala na nete, tiez diskusie rozne www.vicevlasu.cz a podobne... rozmyslam, ze pojdem. samotne vystrenie nie je drahe, par stoviek...

tyrusqa

minerva:ja som ju brala pol roka a poviem vam vobec mi neprestali vypadavat vlasy,nepchajte do seba nieco,co vam viac poskodi ako pomoze.

gosh

strasne vela babam pomohla HAK minerva, ta je vlastne aj urcena proti vypadavaniu vlasov. inak aj mojej kamaratke po yadine vypadali vlasy. a z pripravkov je celkom dobry revalid, akurat ze je to fakt dost nákladné

viemcotoje

znie to zaujimavo a asi to nie je lacne, ale aspon sa dozvieme, ako na tom s tymi nasimi vlasovymi korienkami sme, nie?
klarka,tak fajn, ze ti to pomohlo. JA si uz vyse roka nefarbim, nemelirujem, vyfukam vlasy akurat raz za tyzden, teda minimalne, negelujem, vsak ani niet co.Vitaminov a tabletik som pojedla na kila, no ja neviem ci mi jsudene chodit ak matoha.Uz mam dlho taku uchylku, ze vsade sledujem vsetky zeny, baby a ich vlasy a skoro kazdej zavidim:o)