Ako navratit hustotu vlasov

Príspevok v téme: Ako navratit hustotu vlasov
CMu_Q

mam 20r. a dosledkom HAK mi strasne vypadali vlasy, nemozem ich nosit rozpustene, pretoze su to uz len jemne, poriadne riedke vlasky :( Doteraz (po 5mes.vysadenia HAK YADIN) mi este stale padaju, no trosicku menej nez predtym, verim, ze postupne sa padanie eliminuje.

Zaujimalo by ma, co ste pouzivali, resp. s akymi vyrobkami mate najlepsie skusenosti na obnovu vlasov, rast vlasov a pod. Existuje mnozstvo znaciek, vyrobkov, pripravkov, no neviem, ktory si zvolt. A takisto ako dlho ste ich uzivali, aby bolo vidno prve vysledky (ja som napr. pouzivala 3 mes. Alpicort a nepomohol)

A takisto okrem pripravkov, ake vitaminy, mineraly ste papali. Chcem to totiz skombinovat, aby ucinok bol efektivnejsi. Predpokladam, ze Zinok a kyselina pantotenova je zaklad - no v akom mnozstve ich denne treba papat?

DAKUJEM za kazdu odpoved, velmi mi tym pomozete, pretoze uz som zo svojich vlasov zuufala :((

A ece otazocka, myslite si, ze sa da navratit povodny objem vlasov, ktory som mala pred uzivanim HAK? :(( DAKUJEM.

sweet_lolitta

minule som bola u svojho noveho lekara a pytal sa ma okrem ineho, ako je to u mna s HAK, povedala som mu, ze to neberiem, i ked som mala nizko hormonalnu, urobili sa mi zilky na stehnach a zvysil sa cholesterol, s ktorym som nemavala nikdy problem.... On mi len pogratuloval a povedal, ze svojej dcere ZAKAZAL brat akukolvek hormonalnu antiku a aj manzelke.

mira27

mozme mi robit reklamu aku chceme, ked gynekolog, ktory to napr. mne predpisal si sedi v ordinacii v tricku s logom yadine a predpisuje ich ako lentilky. ktovie ci by ich dal vlastnej dcere.
vediet nemohol sice ake to presne bude/nebude mat nasledky, to prave nevie nikto pretoze to jednoducho nie je mozne dostatocne prebadat, preto je letacik s vedl. ucinkami taky dlhy, a stale nezachytava vsetko...no vystrihat nas mohol, urobit hormonalny obraz, dat nieco slabsie, overene, nie najnovsiu superhormon bombu najdrahsiu na trhu (pred 4 rokmi).
no neurobil to. je nielen zly lekar ale aj zly clovek.
ibaze nam to nepomoze.

pomoooc

vsade sa pisu vedlajsie ucinky ale nikde ziadna zmienka o padani vlasov na krabicke Yadine! ako sme toto mali vediet? a vsade sa ospevuje ze ake dobre su tbl na plet, VLASY, menzes cyklus atd...ochranme nase okolie a robme tymto liekom zlu reklamu nech nemaju dalsi padanie vlasov! urobime dobry skutok:)

mira27

a posledna vec: aj pocas brania diane mi vlasy padali striedavo menej a velmi vela, boli tam strasne vykyvy, neviem si pomoct ale mam pocit ze zlepsenie co vobec nastalo-samozrejme nie povodny stav ale dobry, nikto na mna neukazuje prstom ze mam riedke vlasy a to mi staci- bolo vdaka vitaminom, a zlepseniu psych. stavu z akoby placebo efektu z toho, ze vobec nieco beriem. pokusim sa este dopatrat k vysledku od endokr. na zaklade ktoreho mi to vobec nasadila, aj ked jasne ze mi to nepomoze, ale aspon pre pokoj v dusi.

mira27

RNG, a kolko mg zinku denne teda posobi proti DHT? ked ODD na pripravkoch su malo? to je inac strasne ze clovek vyhadzuje peniaze a nemoze sa spolahnut na pribalovy letak:((

mira27

ahojte, ja som tiez zacala pred 4 rokmi s YADINE a teraz som presvedcena ze to je pricina mojich znicenych vlasov. Postupne sa zhorsovala kvalita, no nevsimala som si to lebo som mala dost "zasob" vlasov, no po vysadeni a naslednych pokusoch s inymi HAK sa to este zhorsilo, ocividne sa preriedili, dali mi Diane35 ale len preto ze ine ako trosku zvyseny testost. mi nevedeli vypatrat (vysledok mi podotykam dodnes dr. neposkytla). Myslim ze to sposobilo uplny bordel v mojich hormonoch a teraz po 2 rokoch som musela vysadit aj diane, hoci vlasy mam prijatelne a bola by som rada keby tak ostali, no mala som obludne migreny z tych tabletiek- pricom s migrenou sa vobec HAK brat nesmie. Uz mi zacali viac vypadavat vlasy, no snad sa to upravi raz, nechcem riskovat cievnu mozg. prihodu pre vlasy. Dala som si vysetrit krv 17 dni po vysadeni test. 0.5 absolutne v norme, jasne ze to treba opakovat este neskor. Tak som sa zasobila vitaminmi, zihlavou a ostava mi len cakat.
Snad to vyjde.
Drzte sa a vela sil.

CMu_Q

sweet_lolitta: ... ked mi lekarka robila testy (oktober 08), slo o testy aj v oblasti stitnej zlazy-jednoducho vsetko ukazalo v poriadku. Gynekolog mi robil hormonalny obraz, tam som mala vyskoceny jeden hormon, ktory sme sa snazili dat do normalu, v jan. uz klesal a aj doktor poznamenal, ze uz je to viac-menej dobre. Menstruaciu mam teraz celkom v pohode, nie je presna (ale to nebola ani pred uzivanim HAK) po vysadeni ju mam cca na 31-35 den. Posledne tri mesiace si pametam to bolo 32(april),31(maj),31(jun) ...takze ja uz vazne nevidim pricinu. Este ak ide o stresy, tie boli stale a tusim aj vacsie nez teraz. Je jasne, ze studium na vyske so sebou nesie davku stresov-lenze stale si myslim ze to zvladam v norme. Beriem vsak do uvahy ze i stres moze do istej miery ovplyvnovat moj zdrav.stav, ale az do takej miery isto NIE. ...

sweet_lolitta

cmuQ a co stitna zlaza?? A hormony? Mas v poriadku menstruaciu? Alebo nemas nejake ocne vady? Vraj aj z toho padaju vlasy...
Ja to mam take zvlastne, niekedy mi pada malo vlasov a niekedy mam cierny den a vypadne mi ich aj vyse 100.... Idem si ich opat prelievat zihlavou a pit silne caje. Rozmyslam ze si kupim methionin (aminokyselina).

:), biohar stoji cca 6 eur.