vyhodila som muza pred porodom

Príspevok v téme: vyhodila som muza pred porodom
nika111

koncom marca mam rodit.... pri manzelovi som stale len plakala, myslim ze aj posledny odron sa sprav k zene lepsie... a to ma 3 vysoke skoly... vcera to vyvrcholilo tym ze som zistila ze ma na pokeci nick a pise s dievcatami ako slobodny a vola ich si na oravu odpocinut.... ked som mu to povedala este mi vynadal ze si len pise a fotky preposiela a ze co som im tam ja popisala... robi tam so seba milionara pritom pouziva moje auto a byva u mna... a moc mi ani neprispieva, skor to taham ja... len sa bojim lebo tu nikoo nemam a budem rodit

_Marek

Aj ja takych poznam.No to su nevyzreti pubertiaci podla mna.Chcu byt stale mladi a slobodni.Tazko mi ich sudit ja som nikdy taky nebol.To mozno preto ze som sa naozaj zamiloval.A ani sam som to necakal.
Proste prislo to a nestihol som sa nejako ani branit :D takze si radsej vazim co mam aby som oto neprisiel.Mame uz dieta uz to je aj o zodpovednosti.

leeloo

nemyslim si, ze je to vekom, ale inteligencia....Ja mam kamarata/byv. spoluciaka, tiez sa ozenil mlady. Chodil na diskoteky, manzelku nechal doma s dietatkom,on si este aj obrucku z prstu stiahol pred vchodom....

_Marek

Ano malina mozno ano.Brali sme sa vsak z lasky chodili sme spolu asi 4 roky chceli sme byt spolu tak sme sa vzali.A Lenka otehotnela v necakanu chvilu ale az po svadbe.Nebral som si ju z nutnosti.
Verim ze laska moze trvat do konca zivota.
Nika proste natrafila ako vidim na hanbu nasho pohlavia.
lelo :len to nie.Ja nie som ten kto by mal ucit o spravnom spravani.Mozno ak k vlastnej manzelke.Na tu som nikdy nezvysil hlas.To mozem ceste prisahat :D

leeloo

no ale toto je o Nike. Je spravne co spravila, aj ked je to na zaciatku tazke sa pozbierat z toho "kopanca" od manzela (dufam,ze od byvaleho) ale ked sa po par rokoch obzrie bude na seba hrda....
Chlapi mali by ste ist ku Marekovy na hodiny spravania : )

leeloo

no ale toto je o Nike. Je spravne co spravila, aj ked je to na zaciatku tazke sa pozbierat z toho "kopanca" od manzela (dufam,ze od byvaleho) ale ked sa po par rokoch obzrie bude na seba hrda....
Chlapi mali by ste ist ku Marekovy na hodiny spravania : )

mallina

mozno je to aj tym vekom, vies leelo, co moze byt zle na manzelstve 23rocneho s 20r., su maldi, maju babo, ved ini v tom veku este len randia...ale aj moji stari rodicia sa zobrali ako 22 rocni a zili spolu zalubeni az do konca :) nek nech vam to vydrzi

leeloo

no vacsina chlapov ma iny problem, ako a kde "to" strcit : )
Podla toho co som od vas citala tak sa da povedat, ze je ukazkove : ) Urcite keby vsetci mali take manzelstvo ako vy, tak neexistuju temy typu "vykopla som chlapa..."

_Marek

Mozno aj oni mali ukazkove manzelstvo a takto sa to posralo.Aj nam sa to moze stat.To asi kazdemu.No ale dufam ze sa nestane.Ja zatial viem ako si vazit svoju zenu.

leeloo

no vacsina chlapov ma iny problem, ako a kde "to" strcit : )
Podla toho co som od vas citala tak sa da povedat, ze je ukazkove : ) Urcite keby vsetci mali take manzelstvo ako vy, tak neexistuju temy typu "vykopla som chlapa..."