vyhodila som muza pred porodom

Príspevok v téme: vyhodila som muza pred porodom
nika111

koncom marca mam rodit.... pri manzelovi som stale len plakala, myslim ze aj posledny odron sa sprav k zene lepsie... a to ma 3 vysoke skoly... vcera to vyvrcholilo tym ze som zistila ze ma na pokeci nick a pise s dievcatami ako slobodny a vola ich si na oravu odpocinut.... ked som mu to povedala este mi vynadal ze si len pise a fotky preposiela a ze co som im tam ja popisala... robi tam so seba milionara pritom pouziva moje auto a byva u mna... a moc mi ani neprispieva, skor to taham ja... len sa bojim lebo tu nikoo nemam a budem rodit

hovado

techno,

co je to za otazka? Ja doma nebyvam casto..Mne to je jedno,aku farbu bude mat,Nebavi ma pozerat sa na zenu,ktora sa stale lutuje.

technécium

dám ti otázku hovado, ak by chcela tvoja žena vymaľovať izbu na modro, ty na žlto, akú by nakoniec mala farbu?

_Marek

Ja som tym chcel povedat ze to nemate zeny lahke.Ale co sa tyka partnerstva som si isty ze je dolezite prejavovat si lasku aj keby trvalo manzelstvo 150 rokov.
Nikdy by som neponizoval svoju zenu ako ty hovado.Ja som jej vdacny aj za vsetko.
A som rad ze ona nic nemusi lutovat.Asi si sa neozenil dobre a teraz si potrebujes nieco dokazovat Robis nam chlapom tu hanbu.

hovado

Nepoznate nikiho muza a hned ho tu vsetky ohovarate. Dokonca ma velmi tesi,ze niekto ako ty by o mna nezakopol.Tvoje komplexi ti vobe nezavidim.