Sexi spodná bielizeň

Emma3

Ja by som si isto neobjednávala cez katalog :D na nete nájdeš milion lkrásnych vecí.. za mna topka značka - Hunkemöller

Tyna_Mal

Ja som si zvykla na spodnú bielizeň z www.moda-pradlo.sk a inde už si ju nekupujem. v obchode, kde na mňa pozerajú predavačky mi to je nepríjemné a na internete majú všade trochu iné tabuľky, alebo strihy, neviem. Proste mi dlho trvalo, kým som našla hlavne podprsenky, ktoré mi budú sedieť.

enrikap99

Ja by som si chcela nakúpiť, ale vo velkom. Nejake pančušky, podvazky, korzetiky a podobné sety.. len v obchode sa to moc nevidí

ActivityBoard

ja som kupoval priatelke na zoote, je tam toho na vyber dost :) tu si vzdy najdem aj zlavu k tomu, pripadne aspon dopravu zdarma -odkaz odstránený-

DI DI DI

To po čom siahnuť sledujem už roky a verte či nie, len tak hocijakú spodnú bielizeň si na seba nedám. Podľa mňa musí spodná bielizeň v prvom rade dokonale sadnúť, byť pohodlná a musí aj nejako vyzerať, alebo vy v nej musíte vyzerať dobre. Nakupujem tu shopping.sk a s kvalitou som spokojná. Ja rozhodne za sexi spodnú bielizeň som, avšak vrámci možností, nič prehnané nemám rada.