po akom dlhom case?

Príspevok v téme: po akom dlhom case?
kedy?

spoznala som sa s uzastnych chlapom s ktory si dobre zorumieme atd..je uazstny, pozorny atd... kedy si myslite ze je ta prava chvila na sex, aby si nemyslel ze som priliz lahka?? prosim len normalne odpovede...
dalsia vec je ze doteray som mala len jedneho partnera a dost sa bojim zmenym ale zaroven by som to chcela vyskusat, ake mate skusenosti?

niekto

no ja by som na tvojom mieste cakal az kym by som som si nebo isty ze nejde iba o sex resp ze ho to potom neprestane bavit ...

kedy?

pozname sa iba 5 dni..hmm je odo mna starsi o 6 rokov , a mam pocit ze si uplne dokonale rozumieme, tych 5 dni sme stravili cele spolu..skoro cele...hmm ale ked neviem , pretoze niektory muzi ked dostanu co chcu tak ich to prestane bavit...a zase az tak velmi som ho este neodhadla...no uz sme spolu niceo mali..ale ja som si ho k telu nepripustila este vobec..aj ked som uy mala chut..ale mam pocit ze je to trosku priskoro...a dalej sa bojim ze ma to bude boliet, kedze ma to vzdy predym bolelo a ze tym ze sa nepozname tak dobre, to nebbude pre mna velmi dobre..som z toho zmatena...

viena

hmm a ako dlho sa poznate?a mali ste uz spolu aj nieco viac?v kazdom pripade...ja neviem,vela ludi pride sem a bude somnou strasne nesuhlasit,ale ak ho chces,ak sa ti paci,ak si rozumiete a ak po nom tuzis, tak nevidim zmysel v tom aby si dalsieho pol roka cakala a hrala sa na nedobytnu...proste teraz je to uz setko ine...ja mam teraz priatela s ktorym sme dva roky spolu,mame uzasny vztah a spali sme spolu po dvoch tyzdnoch..neviem no je to fakt na tebe