Buchnutie hlavy

Príspevok v téme: Buchnutie hlavy
lusianka

Ahojte, dnes na telesnej sme robili kotul letmo a nejako sa mi \"podarilo\" buchnut si dost silno kolenom do hlavy. Teraz mam na cele velku hrcu a dost ma boli hava,stalo sa to okolo 09:00 a doteraz ma boli hlava a sem tam aj vzadu na temene, ale skor v predu. Neviem ci mam ist k lekarovi alebo to nechat tak, ze to nei je nic vazne. Pls poradte mi

Dags

Dobre je , ze nekrvacas z nosa, alebo ucha, ci oka. Po takomto udreni je dobre si dat na hrcu (co najskor) lad na zmiernenie opuchu. Odporucam v kazdom pripade poradit sa s lekarom, hlavne ak citis bolest, nevolnost, a neurologicke priznaky: slabost, podrazdenost, problem s videnim, pocutim atd. Len jeden z priznakov (u teba pretrvavajuca bolest) je dostacujuci dovod poradit sa s obvodnym lekarom. Zelam vsetko dobre!

leerka

ja by som to tiez nepodcenovala a rano sla k doktorke....ja som si zase buchla silno hlavu o strop a videla som pred sebou chvilu zahmlene, pootm "hviezdicky" a nechapala osm preco na ludia na ulici zdravia....sla som na druhy den k doktorke a ta ma skoro zozrala, ze kde som bola tak dlho...poslala na na rtg, chirurgovi, neurologovi ale nastastie mi nic nebolo a mala som 2-3dni kludovy rezim...cize iba lezat a spat.....

cara

no skoda, ze si si skor nespomenula..teraz uz len pohotovost..a to nic moc..ale rano by som k tomu lekarovi zabehla, ak to nepovoli..zatial si skus dat nieco od bolesti, prip. obklad studeny..