menštruácia... viac info

Príspevok v téme: menštruácia... viac info
ella

Dobry den. Mam 20 rokov a problemy s menstruaciou.. Mozno to ani problemy nie su, ale skor ako pojdem za svojim gynekologom, mozete mi napisat, ci je namieste mat nejake obavy, alebo je vsetko uplne bezne...
Mala by som to dostat pravidelne kazdy mesiac, ale to sa stale v jednom roku najviac 3 mesiace za sebou... inak je to priblizne s odstupom 1 mesiac a 2 tyzden.. niekedy 2 - 3 mesiace... Mne to celkom vyhovuje, ibaze si uvedomujem, ze to asi nie je normalne... ale vazne by to byt nemalo, nie? dakujem

moniqa87

no, gynekologovi by si mohla zajst, aby si vylucila pripadne vaznejsie problemy, ale ak ti nic nezisti rozhodne sa nedaj nahovorit na hak... bolo by to zbytocne

ella

Dakujem, teda... uz som sa bala, ze to bude neico vaznejsie.. ale, ked aj Tebe=inqua_ nezistili nic viac, tak sa asi nemam coho obavat.. dakujem

igua_

no, aj ja mam ten isty problem a tiez mam 20:). v oktobri mi robili testy - hormony mam vporiadku. lekar mi povedal, ze sa to neda liecit. jedine upravit HAK, ale take svinstvo ja brat nebudem.
povedal mi, ze nemavam ovulaciu. niekedy, ako napriklad teraz, mi meska menstruacia aj mesiac. u nas v rodine s tym ziadna zena problem nema...takze netusim, preco ja. este nikto mi nevedel vysvetlit PRECO...inak som uplne zdrava.

Mimi323

aj ja si myslím, že je to v pohode. Ak t bude vravieť gynekolog, že to v pohode nie je, tak možno len preto, aby ti mohol predať HAK a zarábať tak na tebe.

erika55

čau. Tak ja osobne si myslím, že je to v poriadku. Určite to máš len zo stresu, ale keď ju nakoniec dostaneš, tak sa nemáš čoho obávať.