...aknéé..poradťe prosím

Príspevok v téme: ...aknéé..poradťe prosím
luckáá x)

..Takžee Ahojte..viem,že tu je plnoo téém o akné,ale tak kým najdem čo chcem...troška to trváá...takže moje akné sa už asi po roku dosť zlepšilo..ale ešte stále to je zle:(použivám sirovee mydlo,pytiol sem tam...snažíím sa piť vela vody,čaje..napriklad žihlavovy alebo mätovy...mám ho hlavne na brade...suu to len take male pupačiky,ale je ich vela na jeden kope:( mám dosť citlivu pleť...same alergie:( poradťe niejaky domacii recept na akne..napriklad počula som že droždie alebo niečo take?...a baby...aky make up použivate ak mate aknéé?..dakujem vám:)

tototu

kup si psyllium ..podla mna treba dať aspon trošku do poriadku čreva a tym padom sa to zobrazi na pleť v tvojom prípade by to mohlo byť zmiznutie akné... u mna to funguje..a samozrejme strava.

poliewoocka

Lucka, na tie drobne vyrazky pomaha aj detsky puder aviril, ale dost vysusuje. Z domacich receptov-med a pomixovana cibula-pozor vsak na precitlivenie, peeling z kavovej sadliny...
Mne sa vyrazne zlepsila plet, ked som do stravy zaradila ovsene vlocky a probiotika a vynechala som sladene napoje.

kikina

ahoj lucka ... mna akné zbavil aknestop od ryoru... celá sada... ale veľa babám to nepomohlo tak neviem ...
ale zaručene ti pomôže pitie antioxidačných čajíkov.... žihľavový mi veľmi nepomohol... ale zelené čaje, ktoré su plne antioxidanov, mi pomohli úžastne mala som mistral a rooibos:))... tak odporúčam