Rotana- točna- to gulate na cvicenie

bibi123

katuša-ked niekoho picha, znamena to, ze to clovek robi zle! To mas ako s pichanim pri behu, cize dychas pri cviceni spravne, ked nepocitujes pichanie. Ja som ani po 20min. nemala svalovicu, lebo cvicim pravidelne...

katuša

ahojte baby, prosím ako sa má správne cvičiť na rotane? dnes som ju skusila prvýkrát, ale nezdá sa mi že by som to robila správne, viacere tu píšete, že vás aj pichá v bokoch a tak, ja som cvičila cez 10 minut a nič som necitila, žiadnu záťaž na tie svaly. držala som sa pri cvičení rúčok trenažera, vo vyške prs. a važne vam to pomohlo? ja som totiž zufala, chcem zhodiť len z brucha a bokov, no brušaky su pre mna utrpenie. Za každe rady budem vdačna :)

Lili136

čavte baby, ja som s rotanou celkom spokojná aj keď som na nej vyše roka necvičila, plánujem sa ku nej vrátiť :) zvykla som cvičiť pri nejakom filme a cez reklamy som si dala oddych, takže aj takých 30-45 min denne, neviete približne kolko je to otáčok?

Helus

ja som bola vcera v kauflande,a maju tam rotanu Olpran,tak rozmyslam,ze si ju zajtra pojdem kupit,stoji akolo 8 euro,nemate s nou skusenosti?

KrPeeC

ja ju tiež mám .. :P som si ju kúpila ale tak no cvičila som na nej 2 krát , možno aj viac :D a mám ju už vyše pol roka ... som lenivá .. a chcem schudnúť .. tak asi začnem .. :P

veronika1211

zda sa ze ta s displejom pocita otacky tam a naspat ako dve takze to ide velmi velmi rychlo. ale je to celkom zabava a ide to velmi rychlo. pokusim sa to vydrzat a denne odolavat tomu pichaniu a hadam to bude okej.