spevní sa brucho aj bez rozcvicky?

alilien

Lolka, an oto mas pravdu lenze cvicit kopy a udery v pohybe ( karate) sa tazko da na jendom mieste :D preto so mmal problem s priestorom , normalne cvicenie sa da ale vzdy je lepsie ked sa mas kde pohybovat.. :)

redsun

bolo 60 otazok a sloh no zisil som ze testove otazky mam asi vsetky zle bude to asi 5 tak sa hnabim a pritom zo sj mam 1 :(:(:

sway

265917700
Tak sa drz:-) A SJ bolo tazke?my sme mali pisomnu cast zo SJ iba sloh,tak neviem ci sa to zmenilo odvtedy.

redsun

jasik ano mam napis mi tovje cislo a si ta dam k priatelom tak vcera som pisal zo SJ a dnes bude ANJ joooj bolo to dost takze a viem ze to dopadne zle :D:D:DD:pekny dnik prajem

sway

Cau redsun,
A z coho si maturoval?Aj ked pisomne nedopadnu naj,tak pri ustnych to mozes vytiahnut:-)U mna bola najhorsia nemcina..ta pisomna cast bola za 4;-)A co ja poznam z fotky???:-DKazdy moze so sebou nieco urobit dokonca aj 50kg chlapcek spravnou stravou a cvicenim naberie aspon na tych 75.Len treba chciet:-)Ale chces mozme pokecat aj mimo forum,ja ti poradim,ale neber to ako svatu pravdu,prosim ta:-)Musis aj sam na sebe vela skusat,co ano a co nie.Kazdy sme iny.Mas ICQ?A som z BA.

redsun

sway mozem ti poslat foto ako myslim ze ci sa mi oplatit makat ked si mala priatela co na sebe pracoval aspon mi poradis co mam robit a tak daj email a poslem foto toho co sa mi podarilo vymakat :D:D:D:D:D

Lolka

mozno to treba len chciet aj na jednom mieste sa dá len tak dvíhat nohy, alebo pobehovat si po izbe sem tam:-D allien

alilien

hej no tobol aj moj problem, priestor. ale nakoniec som to nejako poriesila :D cvicim aj karate takze mi ten priestor chybal aj na to :) tak nevadi skus len tak ako som pisala na to netreba extra vela priestoru :)

redsun

heeheh :D:DD: pekne napisanee tak teda dakujeeem :) no musim povedat ze asopn podla mna to bolo dost tazke tie pisomne neviem ci som to zvladol aspon na 4 :D:DD:
tak teda skusim nieco pohladat na nete zatial dakujeeem pekneeeee a odkial si ?

sway

Ahoj redsun,
tak drzim palce!Maturita je uz sice davno za mnou,ale pamtam si ake to boli nervy:-))
Pozri,ked musis domacu stravu tak si aspon rataj bielkovyni,pre rast svalov je dolezite prijat aspon 2g/1kg telesnej hmotnosti a na ostatne teda kasli:-)Necvic dlhsie ako 60 minut,s kazdym treningom by ti mala rast aj sila takze preto si naberacku neviem predstavit pri domacom cviceni:-))Rada do posilky.Vhodne cvicky su benchpress,mrtvy tah,zhyby,drepy..Prve serie na zahriatie a posledna by z teba mala vyzmykat uplne vsetko:-)Len tak v skratke,som sice holka,ale moj byvaly bol magor do cvicenia,tak si este co to pamatam aj z objemoviek..a radim ti zmen forum:-)Na nete je kopec dobrych stranok o kulturistike a fitness,kde ti skor poradia.Tu baby len vacne chudnu,hresia a kecaju o tom..A ked cvicia tak sa pytaju,ci ich zabije ta 5 minutova rozcvicka;-)