spevní sa brucho aj bez rozcvicky?

redsun

ten kreatin by som chcel uzivat nie dlhodobo ale len tak na skusku ci to stoji za pokus...len mam obavy aby som potom nemal od neho nejaky problemy nevies poradit ?

redsun

swap tak ako myslim ze chunut velmi nechcem len beh chcem na kondicku na vydrz a v podstate ten KREATIn by som chcel na OBJEM ako vravis neviem ci to posoby aj na brusne svalstvo tricepsy a podobne....a od kreatinu nemozem mat nejake problemy ? lebo zatial vase som cital ze je v poho no neviem .....

sway

redsun
pekne vyhovorky,ze sa musis ucit a nemas preto cas behat.A kreatin?Vyborna vec,len si rozmysli,ci chces chudnut alebo naberat...

Lolka

ja teraz som zas necvicila brusáky, lebo nemam motiváciu, nechcem moc cvicit zbytocne, chcem, aby sa mi spalovali aj tuky.

redsun

swap ach ked nam nenapises tak to by sme urcite nevedeli.....no svihadlo to je tiez dobry napad ja zacnem s behom na plno po maturach lebo teraz idem maturovat tak sa musim UCIT !!!
a nevie ako to je s KREATINOM rozmyslam ho kupit zevraj spaluje TUK ci co a RASTU AJ SVALY .....

sway

lol:-D chcela by som vidiet fotky vasich vyrisovanych brusiek.Mozte cvicit brucho to je jasne,ale pokial sa nezbavite tuku,tak ziadne vystupene svaly sa konat nebudu.A tuk ubuda rovnomerne z celeho tela.Takze necakajte,ze cvicenim brucha sa tuk straca iba z tychto partii.

redsun

lolka nie do fitka nechodim je to moc pridrahe a v podstane to mozeme cvicit aj doma tak mam jednorucky 15kg jedna takze do jednej ruky a do druhej a snimi civicim potom ako som pisal klikujem a uz trenujem na jednej ruke ..a robim brusaky :)))a este zacinam behavat :)

Lolka

dakujem za odpoved alilien, takze rozcvickou prejde este rýchlejsie..hm..mozno tí nemajú svalovku co to neprezenú, co idú postupne, a maju ju aj tí co hlavne na prvykrat vela cvicia