spevní sa brucho aj bez rozcvicky?

alilien

Lolka: ano svalovku musis rozcvicit ale prejde aj sama ale ked rocvicis prejde ryclejsie:) ale mozes jej predist rozvcicenim nataovanim pred cvicenim. aj ked zevraj niekto prisiel na to ze ani to nepomaa:D takze je to tazko povedat ale ja som vzdy nataujem pred cvicenim a nemamvam svalovku vobec.len ked sa neroztianem. :)a s tym tukom to bola hlupost:) tuk musis odstranit aby sa ti zacali formovat svaly :)

zabicka1611

mala som ho hrozne tucne....som totiz prisla z Uk a tam ta vyprazana strava..:DD tak som si povedala a dost...nie je uplne chude ale do leta dufam ze bude :)aspon to tak zatial vyzera..a hoci som navahe schudla len 3 kila vsetko zatial z bruska!! :))

zabicka1611

cmukajs - jasne ze to pomaha :DD cvicim aj ine..na youtube ich je kopec staci len pohladat!! cvicim uz vyse mesiaca...a denne asi tak 30 minut!! chystala som sa aj na beh, ale ako vidim, tak zatial nehrozi, kedze zas snezi :((

cmukajs

ZABICKA1611 : coo?ty kks tak to musim vyskusat i ja potom ked je to take ucinnee:D..ak sa mozem opytat..ty cvicis iba hentie cviky abo este aj nejake ine?bo tam ich je dost malo...a ako dlho uz cvicis?iba ten mesiac?kolko minut denne?dakujem:)

alilien

zabicka : ja som to nemyslela tak ze domacim cvicenim sa neda vytvarovat brucho, lenze ak budes posilovat tuk tak ti to nepomoze.. ty mze chodis aj na bycikel aj von tak sa ti to lepsie tvaruje. Nevravim ze pred kazdym posilovanim mas mat vytrvalostny trening..prave ze by sa to malo striedat nejako po dnoch.Lolka: svaly z tuku? to som este nepocula :D

Lolka

len aby som bola vytrvalá:-D no a to nevadí ak je na brusku nejaký tuk to je podla mna prave dobre aby sa mohli robit aj svaly.