Gynekologicka prehliadka

Príspevok v téme: Gynekologicka prehliadka
kikiki

Ahojte.Pravdepodobne budem musiet ist na gynekologicku prehliadku. Som este panna takze ma bude vysetrovat cez konecnik (myslite ze je lepsia zena alebo muz?)a bude ma vysetrovat aj cez posvu? kedze mam uz 15 rokov a nemam este menstruaciu. A este mam otazku ci mi bude vysetrovat aj prsia?pretoze (aj ked sa za to hanbim ale zaidne nemam). a asi by som teda mala ist aj na endokrinologicke vysetrenie ci nemam nedostatok rastoveho hormonu. Dakujem

leerka

asi viem ako to myslis s tym pyskom ja mam nieco podobne, jeden je vacsi ako ten druhy a takej tmavsej farby na konci....ale to nic nie je....a uz to mam ais od puberty, som si vsimla....

kikiki

A este pojdem tam asi aj preto lebo jeden pysk ohanbia mam ako keby natiahnuty nie je opuchnuty ani zväčšeny ani to neviem presne opisat a kraje su takej tmavsej hnedej farby a bojim sa toho lebo predtym som ho taky nemala.

kvetulienka

tiez som bola na prvej prehliadke ako panna.. vysetrenie bolo cez konecnik, da sa to prezit, prsia som vtedy nemala bohvieake, ale lekarovi to je jedno...ja mam gynekologa a som spokojna, velmi citlivo pristupuje,takze je to velmi profesionalne.. nic sa neboj, uvidis ze to nic nie je...

leerka

kikiki, to ci je lepsi muz alebo zena, to neviem, u mna som rozhodne za muza, ja s lekarkami v tomto odbore nemam dobru skusenost, nasla som si gynekologa, s ktorym som max spokojna
vysetrovat ta bude iba cez konecnik, cez posvu nie....
a ano, bude ti vysetrovat aj prsia aby zistil, ci nemas neake hrcky nahodou.... a ot ze mas male prsia...vela zien ma a co....neb