Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hladám niekoho kto sa pridá cvicit pravidelne brusaky

Lolka

podla mna neni taká zima, je teplejsie ako bolo, uz sa oteplieva, do zimy by som ani ja nesla. A také vymozenosti teraz nemam rotoped a pododbne. Ty chces aj schudnút Andrejka? Mas aj upravenú stravu? Chces si vyrisovat svaly?

Andrejka03

ano s hudbou to ide super.. aj na tom rotopede ficim a pozeram u toho telku, ide to ovela rychlejsie potom :) br to mne by sa teraz este asi nechcelo ist behat. je moc velka zima vonku a chodievam behavat k vode, tak tam je este vacsia zima. radsej si pockam ked bude teplejsie :D ja som z Piestan :)

Lolka

Andrejka s hudbou ide cvicenie lepsie:-D alebo pri TV, som z okolia Levíc a ty? Isla som trochu behat, ale to len urcity smer, aj to som nevladala sustavne, nemam kondicku. Na bicykel som este dnes nesla.

Andrejka03

jasne preco nie..bicykovanie je super. spinning je byciklovanie na stacionarnom bicykli, ides podla instruktora, pridavas si zataz ako on/ona hovori, ale je to len na tebe, nikto nevidi aku zataz mas. su to rozne tempa a sposoby a do rytmu hra hudba, normalne pesnicky :) mne sa to moc pacilo. Lolka, odkial si?

Andrejka03

ved ja sa snazim ist co najrychlejsie a s mensou zatazou. to by malo byt dobre nie? :) kedysi som chodila aj na spinning, to bolo super, ale uz neni casu... dufam, ze sa k tomu raz vratim

Lolka

ale vo fitnescentre nie su na to asi aby som sa s nimi sla poradit az vtedy ked tam aj nieco cvicís ti poradia, ale aby som tam sla len s cielom si dat poradit? a mozno su tam odborníci neni, tak tí co tam to maju sa asi vyznaju

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.