vytok a prstovanie

Príspevok v téme: vytok a prstovanie
monika532

uz nejaku tu dlhsiu dobu maam vytok..bud taky tvarohovy biely alebo taky slizky priesvitny a jednoducho ked ma chce frajer prstovat tak ja mu to vtom stale branim pretoze sa mylsim ze mu to bude neprijemne ked mi tam da prsty abude ich mat od toho..a hlavne ked som takto snim a som aspon trosku vzrusena,tvori sa mi ho viacej..robim dobre ci nie?co mam robit?mam mu kludne dovolit ist mi pod tie nohavicky?..chcem ist stym ku genekologovi nech mi nato nieco da nehc mi to zmizne ale nejako sa tam k nemu este newiem dostat a ani newiem vlastne ci mi nato bude wediet nieco predpisat..pls poradte lebo uz mi to je furt blbe mu tu ruku davat prec:D

monika532

dobre skusim s tym teda ist k lekarovi..a kym sa tam dostanem k nemu tak maam normalne frajerovi dovolit aby mi pod tie nohavicky siel a vyprsoval ma?nebudete mu to divne alebo nechutne ale ja newiem co?

perlička

chrustinka nonstop mat vytok vobec nie je normalne. v obdobi ovulacie moze sa objavit ciry, nezapachajuci vytok. co za kyselinu mliecnu tu miesas?
pri vzruseni sa tvori sekret v bartolinyho zlaze v usti vaginalneho otvoru. nie je to vytok z rodidiel.

chrustinka

ale ved aj vy mavate biely výtok nie? ja ho mam od 1.menštruácie,aj môj gynekolog povedal ze je to normalne-kys.mliečna a hlavne pri vzrušení

chrustinka

ahoj, no ja to mam podobne, ten vytok maju všetky ženy, ale ak ho maš len poslednu dobu a maš palenie alebo svrbenie, alebo by zapachal, treba ist gynekologovi, ak nič z toho, stačí si v lekárni kúpiť čípky Gyntima a napraviť si ph, nebude sa ti tvoriť tolko vytoku