Zlomenina ruky

Príspevok v téme: Zlomenina ruky
Gitka

Pred siedmimi týždňami som si zlomila ruku.Mala som ju týždeň v dlahe,potom 3 vsádre.Po zložení sadry znova 2 týždne v dlahe.Po skončení liečby snímok a vraj ruka je vporiadku. Je to možné že ju mám celé dni opuchnutú a odpuchne lan v noci vkľude ? S prstami len sťažkosťami pohybujem a stále ma bolí.

jerryJB

Dobrý den!

Mám taký problem že už vac krát sa mi vyklbilo rameno čo s tým ako to dať do kopy ??? setko okrem operacie tomu neverim ... skusal som aj nejake tabletky na podporu chrupavky nic pijem vela mlieka tez nic nepomohlo...

cac

mal som podobný problém so synom - 17 rokov - a tiež to bola zlomenina po páde z bycikla.išlo o zlomeninu hlavičky radia.Aj naprie dlhodobej rehabilitáci nevedel zohnúť ani vystrieť ruku.Po dlhšej dobe sme našli odborníka na lakte v Banskej Bystrici.Pred desiatimi dňami mu roku operoval.Operácia trvala 5 hodín.rana na lakti je cca 30cm.bola robená aj plastika úponu rádia a predlžovaná spodná kosť a fiksácia kirschnerovým drôtom.Odporúčam obrátiť sa na túto nemocnicu.Synovi lakeť dobabrali v Košiciach!!!!!!!

Miška_Y

Minulé leto v polovici prázdnin som padla na bicykli dole kopcom. Naletela som na štrk a keďže som šla na bratovom bicykli nejako sa mi podarilo preletieť a už som letela na zem. Mala som rozbitú celú tvár, kolená,vybitý predný zub, narazené zápästia a v nemocnici mi zistili že mám zlomenú hlavičku v lakti. Týždeň som mala dlahu, potom 3 týždne sadru, a od vtedy som chodila na rehabilitácie. Chodila som tam do začiatku marca. Keďže tých 7 mesiacov na rehabilitácii nezabrali, poslali ma do liečebných kúpeľov s tým, že nemôžem vystrieť ani skrčiť pravú ruku .. Po mesiaci tam som ju mala ešte horšie. Doteraz ju nevystriem, a teraz mi povedzte čo robiť keď mám len 15 rokov ..

laudi

Dobrý deň včera som spadla na betón.Najprv ma nič nebolelo,ale o chvilku mi začala z laktu tiect krv.Trochu mi to opuchlo a bojim sa ci to nemám zlomené.Uz pred nedávnom som mala operovaný laket a teraz sa bojim povedat rodicom ze ma to trochu boli.Prosim poradte mi co mám robit.

ajusik

au.......dneska som si asi zlomila laket........akoze v skole..sranda a zrazu som naburala do dveri.......bojim sa ze mi to budu muset operovat ale bo tak bo idu prazky a mame s kamosmi plany a ete aj 9.vecierokakoze sa zblaznim...pomooooooooc

smutna25

AHOJTE...moja mamina dnes spadla zo schodou, ma zlomenu ruku nič presne neviem, ale ma isť na operaciu...je to važne? strašne sa o nu bojim

neznamy

zdravim,veronika neboj sa.dlho si nenarovnala ruku tak nemas poroztahovane slachy a svalstvo,po niekolkych dnoch ci tyzdnoch to pojde...tiez som to mal,mal som zlomenu ruku v zapesti 3 klince v ruke 2 mesiace sadra a dlaha.ruka ma boli este aj po roku,vzdy to bude uz tak. :)

veronika

mala som vyklbenu lakeť, včera mi dali dole sadru a ruku nemôžem vystrieť ani ohnuť, navyše mám opuch a modriny, chirurg mi predpisal rehabilitáciu, bojim sa, že ruku už nevystriem

Ivka 1

Syn mal tiež zlôomenú ruku v lakti,museli mu to aj operovať. Na rehabilitácií mu sestrička vešala na to
závažia. Bolo to dosť bolestivé,ruku
v lakti vystrie ale nie celkom, podľa správy od lekárov z rehabilitácie je ruka funkčná a už sa s tým nedá nič viac robiť.

ba

aj ja som po zlomenine lakta tiez ma ruka boli a nenarovnam ju chodim uz vyse mesiaca na rehabilitaciu ale akosi to v poslednej dobe uz nejde dat dalej ani lekarka mi nedava nadej na uplne vystretie neviem co robit.eva2707 dala si si ju narovnat v narkoze ak hej ake to bolo bolelo to velmi