Obrúsky na intímnu hygienu

klamira

luclucka možno by nebolo na škodu, keby si sa aj v lekárni na takéto niečo opýtala. Tam by ti určite vedeli poradiť, kde by si ich zohnala. Možno aj priamo v lekárni

luclucka

mariama a kde tieto obrúsky kupuješ? ja som ich v drogérii nevidela. Často si kupujem obrúsky, ale tieto s tymiánom som ešte nevidela. :)

mariama254

for you - olgicaolga

obrusky su rozne je na tebe ake si vyberies :-) ja tiez pouzivam s tymianom pretoze tymian ma skvele ucinky o ktorych mnoho ludi ani nevie..

jarica21

N_ina čau čau..nemyslím si, že je jedno aké si človek kúpi. Niekto používa na intímnu hygienu akékoľvek vlhčené obrúsky, ktoré ani náhodou nie sú určené na takúto hygienu a myslím, že to môže spôsobiť nemalé zdravotné problémy

N_ina

Ja si tiež bežne kupujem obrúsky v Tescu a to buď Lactacyd, alebo Niveu. Lactacyd má až trojaké, takže si viete vybrať aké vám vyhovujú (napr. Sensitive). Podľa mňa nie je medzi nimi veľký rozdiel a poväčšine to máte jedno aké si kúpite.

Leala

podľa čoho si ich vyberáte? podľa ceny? vône alebo zloženia alebo čoho? ako viete že tak tieto budú fajn???

petronelina

lactacyd su aj obrusky? to som nevedela, som myslela ze len to mydlo na umyvanie intimnych partii, tie sa maju pouzivat akoze na co? len ked sa zena citi nie svieza alebo ako??

NatalkaBS

Jasné. Je najlepšie, keď si ich vyskúšaš na vlastnej koži a uvidíš sama ako. Či ti budú vyhovovať alebo nie. Mohlo by ťa tohto pocitu zbaviť to je jasné :-) len to treba vyskúšať.