co najviac poskodzuje vlasy?

Príspevok v téme: co najviac poskodzuje vlasy?
kendy

baby, zaujimalo by ma, co najviac poskodzuje vlasy spomedzi:farba, trvala, melir?? verim, ze teraz je uz dostupna i setrna kozmetika na vlasy, pripadne odborny kadernik...totiz ja mam od prirody fakt pekne prirodzene vlnite vlasy, dlhe pod lopatky..a tym padom som uces nemenila asi poslednych 10r.ved naco?ale frajer do mna stale husti, ze by som uz fakt mohla skusit nieco ine, ja tiez ked vidim niektore zeny, co menia uces kazdy mesiac..si pripadam velmi "okukana" , ale zas na druhej strane nechcem si znicit vlasy kvoli nijakej zmene!! diky moc

tyrusqa

mas vlnity vlas,vlnity vlas je suchy vlas-trvala a melir-nie..to ich este viac vysusi a vraj aj henna vysusuje! zavisi to od vlasu,od jeho kvality - do takej miery sa da aj experimentovat..suchy vlas neznasa chemiu,napr.ja ked som si dala melir za mesiac sa mi olamala z toho polka.

lagie

PRIDTE NAKUKNUT DO MOJHO ESHOPU, MAM TAM ROZNE SAMPONY A ZABALY NA POSKODENE VLASY -odkaz odstránený-, PRIJEMNA NEKUPOVANIE

Mimi323

machulka, ja si dávam podstrihovať iba konce a platím 50sk (tohto roku som ešte nebola) ale vlasy mám umyté, ona mi neumýva a nefúka.

chemicka, ja mám blond vlasy a dávam si blond hennu. Je pravda, že henna ti vlasy nezosvetlí, mne ich trocha stmavila. Ak máš hnedé vlasy, tak ti henna chytí do zlata, takže budeš mať na nich zlatý lesk, ale úplne blond nebudú.

machulka006

Mimi323 - prosím ťa, poraď mi takú kaderníčku, ktorá pýta za podstrihnutie 50 SK ... lebo ja platím 300 korún, či si idem dať zmeniť účes alebo len ostrihať končeky...

chemicka

Mimi323 pises ze pouzivas zlty blond, ale v tom clanku sa pise ze henna len stmavuje nikdy nezosvetluje a ja by som prave chcela vlasy zosvetlit a nechcem uz chemiu na hlavu, ako to teda je s tou blond ako ti to chyta a pod?

Lucinka33

Mimi, mas pravdu, vsetko je len biznis. Ale moja kadernicka nemala nic proti henne. Myslim, ze sa do toho velmi nevyznaju. Hned,ked ma zacala strihat sa ma opytala, ze ci si farbim vlasy, ze mam peknu farbu vlasov. To este nevedela, ze si davam hennu :)

Mimi323

Kendy, inak hennu dostať v DM alebo v Tescu,ale lepšia henna je Lush ktorú dostať kúpiť v BA alebo cez net. Ale môj blond odtieň nemajú, takže ja si kupujem t z DM.
Na Slovensku zoženieš iba tieto dve značky.

Mimi323

kendy, lebo by nemali biznis. Hennu si dáš aj sama. Moja kadernička tiež nie je nadšená, lebo k nej chodím raz za 4 mesiace na podstrihnutie, zaplatím 50sk a dovidenia. Ale pripustila(na pol úst), že mám lepšie vlasy od kedy si dávam hennu.
Ale tie čo si dávajú farbiť vlasy sú tam pravidelne a pekne platia.