co najviac poskodzuje vlasy?

Príspevok v téme: co najviac poskodzuje vlasy?
kendy

baby, zaujimalo by ma, co najviac poskodzuje vlasy spomedzi:farba, trvala, melir?? verim, ze teraz je uz dostupna i setrna kozmetika na vlasy, pripadne odborny kadernik...totiz ja mam od prirody fakt pekne prirodzene vlnite vlasy, dlhe pod lopatky..a tym padom som uces nemenila asi poslednych 10r.ved naco?ale frajer do mna stale husti, ze by som uz fakt mohla skusit nieco ine, ja tiez ked vidim niektore zeny, co menia uces kazdy mesiac..si pripadam velmi "okukana" , ale zas na druhej strane nechcem si znicit vlasy kvoli nijakej zmene!! diky moc

poliewoocka

Moniqa, ja som teraz najspokojnejsia so sadou gliss kur:) mam sampon-ten aj s kurou v takej tube, potom masku na vlasy, teraz maju v DM akciu 2 masky za super cenu a aj kondicioner v spreji...a od balea som bola najspokojnejsia so sadou broskyna-mlieko..

moniqa87

poliewoocka, vdaka... ja lupiny nemam, len su take neposlusne, ale uz sa zacinam orientovat len na jednu znacku a tie ostatne uz len miniem...
to som sa tak rozpravala pred par dnami s jednou spoluziackou, ktora ich ma "poslusne" a povedala mi, aku znacku pouziva, ale vlastne islo o to, ze ona pouziva len tu jednu, tak ma to napadlo...
tak este raz vdaka

poliewoocka

Moniqa87, kazdemu vyhovuje nieco ine. Ja napr. mozem striedat sampony a kondicionery, ake len chcem, ale priatel moze len jeden sampon, inak sa mu porobia lupiny. Je dobre, ak pouzivas vyrobky jednej znacky, nakolko sa ucinky a zlozky navzajom doplnaju a jeden "nerusi" druhy. Teraz su vlasy oslabene zo zimy, odporucam masku olivovy olej+med+zltok:)

Mimi323

kendy, henna je super vec, len vlasom pomôže. Nie je pravda, že henna farbí len na tmavo. Sú rôzne odtiene henny, ja napr. používam zltý blond. Tu je napísané v kocke čo je henna a aké má účinky.
dlouhevlasy.cz

moniqa87

poliewoocka, mozem sa ta nieco spytat?
co sa tyka pripravkov na vlasy
mam sa snazit pouzivat pripravky vahradne jednej znacky, alebo ich mozem mat aj pomiesane, lebo teraz rozmyslam, preco su moje vlasy neposlusne, a napadlo ma ci to nie je nahodou aj tym, ze pouzivam varobky roznych znaciek

poliewoocka

Ak chces zmenit farbu, tak postupne odtien po odtieni. Dnes uz nie je ta chemia na vlasy taka skodliva ako v minulosti, ale aj tak. Vlasom skodi vsetko, ale co uz, nechceme chodit po svete s hniezdom:) Ja mam prirodzenu farbu, este nikdy som si vlasy nefarbila, jediny prehresok, ktory sa voci nim dopustam, je zehlenie:( pouzivaj masky, zabaly, spravne sampony, kondicionery a vyzivnu kozmetiku..nenechaj tieto zakroky na amaterov, radsej sa zver dobrej kadernicke, ktorej nejde len o zarobok.

kendy

aha, cize trvalu nie?...kvoli tomu, ze uz mam aj tak vlnite vlasy??no nad melirom som uvazovala,to mi pripada take najmensie zlo..totiz, moj frajer mi tvrdi, ze ked si spravim nejaku zmenu raz za cas, ze vlasy to nijak nepocitia..ale ja si myslim, ze kazdy zasah, i jeden jediny krat predsa nejak zmeni strukturu vlasu..nie?