Nízky krvný tlak

Príspevok v téme: Nízky krvný tlak
maťa

Ahojte, v poslednej dobre ma trápi nízky krvný tlak, zahmlieva sa mi pred očami, keď idem po ulici tak ma "hádže" zo strany na stranu, mám ťažkú hlavu a stále mám pocit, že každú chvíľu odpadnem. Väčšinou sa mi pdoarí dioraziť na miesto, kde si na chvíľu sadnem a trochu si oddýchnem a potom zo zotrvačnosti pokračujem ďalej. Ale bojím sa, že raz sa mi to nepodarí a ja kdesi ostanem odpadnutá. Tekutiny pijem, aj nosím so sebou fľašu vody, prípadne nejaké ovocie, čo ma "preberie".

Lolka

zda sa mi ze som mala tak 58, ale starkí mi hovorili asi ze je to este dobre moj tlak, oni maju doma tlakomer, najprv som mala 109 potom 102 a mozno mi tlak znizuju aj lieky ktoré som brala

slnko331

aj ja mam nizky tlak a uz 2x som odpadla, raz v banke a raz v autobuse. Mat stale vodu pri sebe je fajn, ja som ju nemala, keby som ju mala neodpadnem. A rano si vzdy davam kavu, trochu to pomoze.

[zruseny12]

tiez mam nizky tlak 88/57 a to po jednej kave a hned po prechadzke hodin.som si ho merala,takze v klude je urcite este nizsi...pijem caj z rozmarinu,kazdu hod.2dcl vody,aj kavu,lebo ma boli hlava ked nevypijem aspon jednu denne...

...na rozprudenie krvi jeden cvik...
daj si nohy spolu a predklon sa,rukami si chyt lytka,ak mozes az clenky a pocitaj tak do 10...opakovat 3x...