KRV

Príspevok v téme: KRV
patrika

Mam strach, ze mam HIV ktory je mozno neopodstatneny, ale mala som nechraneny sex s jednym muzom. Nuz stalo sa, som hlupa... chcem sa spytat, ci by mi pri DAROVANI KRVI spravili vysetrenie a zistili vysledky na HIV. Nechcela by som nikoho nakazit, ale k svojej lekarke ist nechcem lebo tam chodia nasi. Je toto vysetrenie krvi pri darovani sto percentne?? ... po nechranenom styku ubehli aj tak viac nez styri mesiace.

simka

Michal, zda sa ze ta cinska medicina je dobra na vsetko. Cital si vobec ten prispevok? Ved dievca pise, ze sa boji, ci nahodou nema HIV. Nemyslim si, ze by jej to v tomto pripade pomohlo. A ty patrika nepanikar dopredu. Pri darovani krvi robia aj tieto testy. Mas nejaky konkretny dovod domnievat sa, ze si sa nakazila? Urcite len stresujes, ale mas pravdu nechranenemu sexu pokial nejde o priatela by si sa mala vyhybat. Drzim palce.

michal13

ak mate hocijake zdravotne problemy skuste vyskusat produkty tianshi je to cinska medicina kontaktujte ma na Nufi.nufi@zoznam.sk

slusny_muz

Ahoj, myslim, ze po 3 mesiacoch sa da diagnostikovat HIV v tele. Najlepsie je ist darovat krv, tam Ti spravia aj test na HIV.
Ale myslim, ze na Slovensku je velmi malo infikovanzch ludi, takze je mala pravdepodobnost ze mas HIV, ale istoa je istota.
Ak si z BA mozes ist priamo na HIV diagnostiku, je to anonymne. Robia to na SZU, Kramare, Limbova 14