na naco si robite deti?

Príspevok v téme: na naco si robite deti?
luciferka1

ked sa o ne neviete postarat? na co? ja toto nikdy nepochopim......, ja by som takych rodicov kopala do prdele, spravia si deti, ked trocha podrastu tak isch odkladaju na chodbu, aby ich nemuseli na ociach a usiach a nech detricky otravuju zivot niekomu druhemu...., sa trocha uvedomte, ked sa pustite do sexu....

adka111

Luciferka nechcem sa ta dotknut,ale asi tu to temu si preto otvorila ze nemas d

obru skusenost so svojimi rodicmi ze???

luciferka1

zuzanka bohuzial nemozems a momentalne odstahovat, a preco ja sa mam stahovat, ked tie decka nemaju byt na chodbe pred nasimi dverami.....,m ja mam trpiet kvoli nezodpovednym rodicom..., a ty mozno pre radost, ale neviem an co rodicia ktori ich vyrazia cudzim pred dvere len co pridu decka zo skoly a nechaju ich tui do 22.00 ked ich vyhodime s tym ze je uz nocny klud....

luciferka1

adka tak to mas pravdu, aky je rodic take je aj to dieta...., bohuzial mam akurat smolu na otrasnych rodicov, ktori nemali mat nikdy deti....

zuzanka65

Luciferka, na tvoju stupídnu otázku podobná odpoveď, resp. rada: Odsťahuj sa. Ja som si robila deti pre radosť, ak ťa to zaujíma.
Myslím si, že toto nie je dobrá otázka na zakladanie témy. Držím ti palce, aby si raz dozrela a bola dobrou mamou.

adka111

A este cosi na rodicovskom zdruzeni nam triedny ucitel mojho syna povedal:ja pozriem na ziakaa vidim aky je rodic.

adka111

Ja mam chvala bohu dobre deti .Ten starsi bude mat za tyzden 18 nepije,nefajci chodi cvicit ,sportuje a este nebolo aby bol prec do pol noci .A ten druhy ma 13 a nemam s nim problelmi.Ja si myslim ze deti musia mat to zazemie ,ved ked im je doma dobre tak nemaju preco z domu utekat.

luciferka1

aspon keby tie decka byvali na nasej chod´be, lenze oni sa tu zliezaju z celeho baraka a este aj z vedlajsieho, a ja sa asi vyspat nemozem po celodennej robote...., a fetaci? no tak to by ma uz asi nacisto porazilo...ale fakt by ma zaujimalo na co su niektorym ludom deti? viete vobec niektori co ste tu kde ich mate? co robia?