Horské slnko Sirius - výrobca Chirana

Súvisiaci obsah

zuzana175

aj my ho mame. to cervene pouzivame pri nadche a parkrat som pouzila aj to biele...nedoporucujem...mala som z toho zapal oci ci ako to odborne nazvat. proste ma nehorazne stipali, to sa nedalo vydrzat. fakt sa na tom neopalujte, a potom to aj tak divno smrdi...

Pepej

:-) som rad, v pondelok ho priniesla mama domov z opravy, no pre istotu jej predali posledne 2 ziarovky co mali, ak by sa znova rozbila, nech si doma vymenime, ze potom by to bolo horsie, kedze sa to uz nevyraba, neviem ci sa to pouziva aj na akne, ja som nad tym obcas, nemam akne, brat nebyva a je obsypany, ale podla mna s tym horske slnko nema nic

peto 245

ahojte... ja mam tiez doma horske slnko, ale neviem presne ako sa to pouziva, ako casto z akej vzdialenosti... pomaha to aj na akne? dakujem za odpoved

Pepej

akoze cervene? - myslis IR?
neviem, bo ked som bol aj v kupeloch s koznou chorobou, tam ma pravidelne vystavovali tomu UV svetlu z vacsej vzdialenosti a samozrejme ze to bolo cele vacsie
tu sa vacsinou vyuziva na to stredna ziarivka UV + IR bocne, a to bielomodre svetlo by malo nieco "vyvadzat", ale neviem pozri sa do navodu :-)

Pepej

Aj my ho mame doma celu vecnost, my sa nad slnkom nahrievame ak mame nadchu, teda ja ho vyuzivam casto, no najma ked mame bolesti hlavy, alebo prechladnutie, alebo ak mam svalovicu, tiez ked mi niekedy stuhne krk a nemozem s nim hybat, no najcastejsie, ak mam hlieny, vtedy je to dobre, lahsie sa ich zbavujem
ja mam tiez par prihod so spalenou tvarou :-D
neviem ci sa to pouziva aj na kozne choroby

ivka.

jeeej, my máme také doma. už asi 2O rokov. presne to isté. Načo to používate? lebo tam sa dá prepnúť :
a., buď horské slnko na opalovanie
b., alebo také červené svetlo.
s tým horským mám bohaté skúsenosti:) ray som si tak spálila dekolt že som bola ako paradajka.
-
ale na čo je dobré to červené svetlo? my s tým nahrievame, ak nás bolí krk, rameno... ale je to aj na kožné choroby?