Zväčšené lymfatické uzliny v slabinách

Príspevok v téme: Zväčšené lymfatické uzliny v slabinách
kotvaska

Ahojte, včera som si našla zrejme zväčšenú uzlinu v oblasti slabín. Je to veľké asi 2 cm, ako fazuľka. Už som si aj pozerala nejaké info na internete, ale väčšinou sa píše len o zväčšených uzlinách na krku, pod pazuchou... Som si prečítala, že keď je to na dotyk nebolestivé, môže to byť príznakom niečoho vážnejšieho. Mňa to nebolí, preto mám aj celkom strach. Určite pôjdem k lekárovi. Len by som chcela vedieť, či niekto z vás mal podobné problémy a čo mu prípadne zistili. Za odpovede vopred ďakujem.

kaktuska

Chod hned lebo mna to fakt velmi rychlo rozbolelo a mala som aj zvysenu teplotu a bolest hlavy no a ked ti ten zapal prejde na mochovy mechur tak sa na tie statnice ani nedostanes. Nemusis sa bat ze to je vazne ale urcite to neodkladaj aby sa to vaznym nestalo a neprekazilo ti statnice. PS: Drazim palce ja ich mam uz pondelok :-)

jan(k)a

Dakujem :) Tak snad to pocka, kym zostatnicujem 1. juna ;) Dovtedy si ju budem istotne sledovat, popripade tam skocim skor...

kaktuska

Ja som to tiez mala na slabinach a aj dost bolestive isla som ku gynekologicke dostala som na to mast a tabletky asi antibiotika, nic strasne to nebolo iba dajaky zapal. Neboj.

jan(k)a

Ja som si prave uzlinku objavila tiez a netusim, z coho to je... Ako si to prosim ta poriesila? Celkom som sa vydesila, lebo ma tiez take dva cm a je viditelna (inak by som si ju asi nevsimla...)
Dakujem krasne!

kresielka

Ja mam taktiez zvacsenu uzlinu na slabine. Ale bolestivu. Jednu mi vybrali pi styroch rokoch, co ma bolela, test na rakovinu negativny. par mesiacov po tom, co mi ju vybrali sa mi zvacsila a zacala boliet dalsia vedla tej, co ju vybrali...Netusim, z coho to je...

kotvaska

Okrem tej zlej možnosti ma napadlo práve toto - oslabená imunita. Už mi raz robili testy a zistili, že mám málo protilátok (B lymfocyty), a preto mi stále tečie z nosa. Aj teraz som bola v priebehu dvoch mesiacov trikrát chorá. Uvidím, čo mi povedia. Ďakujem za príspevok.