Permanentný make-up

Príspevok v téme: Permanentný make-up
veronika2

Ahojte, chcem sa opýtať či má niekto s tým skúsenosti lebo ja som zatial o tom len počula..napríklad tetovanie obočia a vraj aj s mihalnicami sa da niečo také urobiť? A ešte že aj make-up na tvár sa dá tak spraviť a vydrží niako mesiac vie niekto o tom niečo bližšie by ma to zaujímalo :)): Ďakujem vám.

martina022

ja som si dala dnes spraviť per.make up obočia u jednej odporúčanej kozmetičky s 10 ročnou praxou. Keď som sa prvý krát pozrela do zrkadla, skoro som odpadla. Príliž tmavé a hrozne hrubé a dlhé, vyzerám ako klaun. A to som chcela len jemne tenučko dofarbiť chýbajúce konce. Teraz si doma prezerám svoje staré fotky a plačem. Najbližší rok a pol asi nevyjdem na ulicu... Dúfam, že sa to aspoň trochu zlepší :( A to nehovorím o tom, že som o 160 eur chudobnejšia.

gogo_inka

ja mam obocie a je to super, aj tvar aj farba, a mam to na trvalo, nie ako permanentny make up na 2-3 roky ale do konca zivota a vobec nelutujem :)

smejusko

veronika2 co sa tyka tych mihalnic, raz sa ma kozmeticka pytala ci nechcem aj zafarbit mihalnice alebo trvalu, aby boli vytocene... asi tolko k tomu ti viem povedat.. takze urcite sa to da...
permamentny makeup neviem ci by som si dala spravit.. ale kazdy tuzi po niecom inom:)

adoree

maria 15,

permanentny make up uricte nazanechava jazvy, ked pigment vybledne. Niekomu vydrzi aj dlhsie, nez len 2-3 roky. Najma obocie. Zalezi na tom, ako sa komu rychlo obnovuju kozne bunky a aka farba je pouzita.
Velmi zalezi na tom, ako Vam to urobia, aky tvar sa zvoli, technika a najma farba.
Permanentny make up by mal tvarovat, doplnit to, co prirodzene chyba. Niekomu nedorastie pekne obocie a niekto ma zase uzke pery alebo v nich chyba na konturach pigment. Vtedy ak sa zvoli pekna prirodzena farba, tak to moze len pomoct. Pery sa vyplnia a vyzera to pekne. Obocie s nemusi robit len takou rovnou ciarou, da sa s tym aj pohrat, aby to vyzeralo dobre.
Osobne som este nerobila ine ako prirodzene zafarbene pery, aby mala zakaznicka moznost dat si len napriklad lesk a neprerazala jej tam neprirodzena farba.
Co sa tyka tvaru, vzdy a sa najprv nakresli tvar ci uz obocia alebo pier a az ked sa to zakaznicke paci, tak sa ten tvar vytetuje.
Vacsinou sa potom robi aj korektura, ktora je v cene tetovania. Vacsinou staci jedna, ale kedze niekedy sa stane ze aj dva krat treba prist.
PMU by sa nemal robit, ak je niekto nachylny na herpesy. Alebo treba urcite pocitat s tym, ze sa herpes moze po tetovani objavit. Teda tym, ktori maju predispoziciu.

No tak to bude zatial vsetko,

prajem vam pekny den,

Karin

zdenka

su tomu tri tyzdne co som si dala spravit obocie a som velmi spokojna mam na tri roky pokoj a vyzera to velmi dobre..

skusenost

Moja mama si to dala spravit a je spokojna.

Ocne linky su super, nemusi sa vobec malovat. Len ja by som to nechcela, bavi ma este experimentovat s farbami, malovat sa. Ona ich ma cierne, ale je tmavy typ, jej sa to hodi.

Obocie jej len obcas kozmeticka zafarbi, aby prekrila sem-tam sedivy chlpok. Nema vytetovanu taku hroznu ciarku.

Pery si dala spravit tiez, aj jej v salone to vytienovala. Len na mieste, kde mala opakovany herpes to nechytilo ani po opakovanej aplikacii. Takze si to musi tak ci tak dokreslit konturkou a pouzivat ruz tej farby. To boli vyhodene peniaze.

Podla mna je to fajn pre zeny, ktore nebavi babrat sa kazde rano s make-upom, ale chcu vyzerat dobre a maju svoj styl, vedia, ake farby im pristanu, nemenia ich.
Tie ocne linky su super, vobec nie ako Kleopatra :) Uplne to vyzera ako namalovane konturkou. Pery sa mi nepacia aj ked to nie je zle.

ln

nie neskusala som to a v zivote by som to ani skusit nechcela....ale dost som o tom citala a poznam zeny,ktore si to dali spravit