zavarane uhorky- su zdrave alebo nie

BJ_2

Su chutne, ale zdrave urcite niesu. Ano prekyseluju, navyse casto obsahuju aj cukor (sladkokysly nalev).
Ak chces zdrave uhorky, tak kvasaky (kvasene), ktore obsahuju aj laktobacily. Su menej chutne a dost slane, ale tie sa uz daju povazovat za zdrave.

Zavarane uhorky su skro chutovka, teda niesu myslene akoze na zdravie. Konzervovane veci niesu zdrave. Iba ak kvasene.

freatfun

Keby neboli dobre tak by sme ich domov nekupovali, nie? Viem, ze kazdy ma ine chute ale zase pri uhorkach to nie je tak citit ale proste su tam iste detaily kvoli ktorym ich kupujeme. A nie, nie su gumenne, su super chrumkave, treba vyskusat

veva36

to su tie slovenske? minule som na ne pozerala v obchode okrem inych. su chrumkave aspon? nie su take hnusne gumenne? to ja hrozne nemam rada

freatfun

Stacilo si mozno precitat par prispevkov dozadu, sme tam spominali dobre uhorky novofruct, tie kupujem ku nam domov uz mega dlho. Za tu dobu sa nezmenili, stale su rovnako dobre a cenovo su tiez v pohode

veva36

okay ale ako ja ma teraz vediet, ktore uhorky kupovane su kvalitne? ved vyzeraju vsetky rovnako a ja nemozem teraz prist do obchodu, otvorit si pohar uhoriek a ked mi nebudu chutit alebo sa mi budu zdat zle, ho len tak vratit spat