Jeho ex ho chce spat-heeelp

Príspevok v téme: Jeho ex ho chce spat-heeelp
kvietok23

Presne ako to nazov vystihuje. Sme s priatelom 3 mesiace. A jeho ex mu tento tyzden oznamila, ze ho chce spat. Nepoznam ju osobne, nic o nej v podstate neviem, ani o ich rozchode, ale boli spolu 4 roky. Minuly piatok jej bol na rozluckovej party, lebo mala odcestovat na trvalo a tento tyzden sa rozhodla, ze nikam nejde, lebo ho este stale miluje. Priatel ostal v soku a povedal mi, ze si nie je isty, ci ju chce spat, lebo ze ma ma velmi rad, ale ze je este stale zmateny. Ze potrebuje cas na premyslenie. Ja som mu povedala, ze ok, ze ho nebudem kontaktovat, kedze nechcem posobit ako stihacka a ze ked sa rozhodne, nech mi da vediet. Myslite, ze som urobila spravne? A kolko casu mu mam dat? Strasne mi to je luto, lebo ho mam velmi rada, ale mam pocit, ze momentalne sa na mna najmenej mysli ohladom citov :( jeho byvalu nemam uz teraz rada. Preco na to nemyslela skor :( je to nefer. dakujem za vsetky rady.

fifinaofina

v mojom terajsom vztahu tiez je to tak ze byvala uz ma decko aj svadbu mala a pise mu ze lutuje ze ho nechala ...su to harpie take zeny...mali na to mysliet skorej a nie zasahovat do vztahov... my s tym nenarobime nic len dufat ze sa spravne rozhodnu... na tvojom mieste by som mu mozno povedala co k nemu citim ako ti s nim je co pre teba znamena mozno to pomoze...ked mu das taky priestor ze nic to ako by si nebojovala o neho...

smutnaa

mojmu priatelovi tiez stale jeho byvala vypisuje. stale ho miluje a tiez by ho este chcela hoci uz je vydata. ja som z toho smutna. niekedy si myslim ze aj ona chyba jemu.. :/

amys

aj mne sa to stalo ale to bola je kamaratka ktoa si zrazu po 2 rokoch vsimla ze sa jej strasne paci a je donho zamilovana. ked sme mali krizu tak priliezla za nim ze ho miluje a ze mam problem ci nemoze unho prespat a v noci sa nanho vrhla. sice som zena ale zeny vedia byt riadne svine.

infinitypd

no kvietok zlaty.....poviem Ti len jedno...bud Ťa ozaj lubi alebo všetko su vymyšlačky...a nakoľko tie vymyšlačky su, tak to nie je ten pravý cit, aký by mal byť, čo k Tebe cíti.
Takže môj postoj k tomu: dobre si urobila.

mojijito

Chapem ako ti musi byt tažko,ale v žiadnom pripade ho neuhanaj, ani keby Ta malo roztrhat:))Dobre si urobila, že si to nechala nanho, ale mal by aj vediet, ze ak sa vrati k byvalej ma u teba dvere spat zatvorene. najlepsie by bolo sa dat dokopy s niekym inym. Ak ju miluje, co asi ano, ked boli tak dlho spolu, aj tak s tym nič neurobíš.

kvietok23

heinz-klátil: potrebujem pocut, co najviac triezvych nazorov, aby sa mi otvorili oci, kedze ja rozmyslam zamilovane.....