byvaly

Príspevok v téme: byvaly
eviak

sme rozideni uz skoro 3ti mesiac a ked sa dam konecne z rozchodu dokopy, zacne sa chovat divne... mozno si to len namyslam ale zda sa mi, ze by ma chcel naspat. po rozchode sme ostali kamarati, absolvovali spolu par akcii na kt. bolo fajn.. a hoci on tvrdi, ze uz ma nechce naspat (vraj nic v zlom) mne sa to tak nezda... zacinam z toho cvokatiet, pomoc :)

vecernica

vzdy som sa vratila k byvalemu po takych akciach,akoze kamaratskych a vzdy som po mesiaci olutovala, ona sa jednoducho nemeni a ani ty,,a zas to bude zle. treba to robit definitivne a nedat sa zlomit milimi recami

eviak

on 23 ja 21
toho sa bojim, ze si to rozmyslel :) nie som si celkom ista ci by som ho chcela naspat, hoci teraz mam ten klasicky tragicky porozchodovy pocit ze uz ziadneho ako on nenajdem :)
rozisli sme sa, lebo sme sa posledne 2 mesiace len hadali, vina bola na oboch stranach, no on bol ten zly. aj to sam potom priznal. je strasne tvrdohlavy. a ked tak o tom pisem, asi ho stale lubim :( :)) chodili sme spolu rok a 7 mesiacov, presne :)

sii

nevsimaj si to ber ho ako kamosa a nic si nenamyslaj a ak ta aj chce naspat tak nech to rovno povie, pokial ti to nepovie tak si nic nenamyslaj.
Z vlastnej skusenosti, kamarati nikdy nebudete a nemali by ste absolvovat spolu akcie tak dlho kym za z toho nedostanes a prestanes prechovavat voci nemu city.