čo robiť aby som bola stastna??

mandarinka

Nooo.... mam dobru pamat - hlavne na blbosti, co uz :)) ... To je u mna dost casto, ze vytahujem veci, historky, ci frazy, ktore boli povedane, ale vacsinou si ich uz nikto nepamata, len potom niekedy vyzeram ako blbec, ked musim opakovat: "Ved ale to si ty povedal vtedy a vtedy... "

bra

pozitivne myslenie a dobre spolocenstvo.veci okolo nas vtlacaju do svojej formy a preto je potrebne drzat sa dobrych zasad,ktore su tisicky rok.overene.

mandarinka

Lolka a ty, no ked chces vediet moj nazor, tak ok, snad sa nebudes hnevat... vlastne ty sa urcite nebudes, ty to ani poriadne nevies myslim si :) ... Si urcite fajn, mila, zlata osobka, kazdemu by si najradsej pomohla, keby sa dalo. (ale daj si pozor, aby si na to niekedy nedoplatila - lebo ludia radi zneuzivaju dobrotu inych) .. ale posobis trochu naivne a nemas svoj nazor, ty mas len nazor svojho knaza... a celkovo tvoj rozhlad je len ten, co som pocula v kostole, to je pravda a spravne. Akoze ok, aj ja som veriaca, aj ked nie velmi poctivo praktizujuca - priznavam sa. Myslim si, ze to ze pojdem v nedelu do kostola zo mna nerobi hned dobreho cloveka... No ale aby som sa knaza musela pytat, ci mozem chodit na internet?? A vlastne vsetky tvoje odpovede su typu, ci si to pocula od knaza alebo proste niekde v kostole... Tvoja viera v Boha je krasna, super, az ti ju mozno aj zavidim (v dobrom, samozrejme - zavist je tiez hriech :) - ale ver hlavne Bohu, nie tomu knazovi - lebo on je tiez len clovek a jeho odpoved je len jeho nazor, pytaj sa Boha, on ti odpovie - a konaj trosku aj svojim zmyslanim.. Nie so vsetkym co povie knaz v kazni musis suhlasis - tolko moj nazor.

technécium

nemusím ja viem, ale chcem
psychológia ľudskej mentality je zaujímavá, že aj pre mňa
si pamatáš všetko čo sme tu popísali

mandarinka

teda... s tou tvojou laskou to neviem kto to je, co to je... ja tu velmi do fora neprispievam, aj ked visim tu kazdy den nejaku tu chvilku... :) skor citam, zaujimaju ma nazory ludi... len obcas prispejem

mandarinka

no dakovat nemusis, za komplimenty dakuj leerke, ty "numero uno" :)) bol to len moj nazor a mas pravdu, suhlasim s tym co si napisal v poslednom prispevku.

technécium

mandarinka, skvele si ma odhadla, polichotila môjmu egu, je to v tom nemôžeš byť vysoko to nechcem a máš pravdu našiel by som si niečo iné. asi jedna z mála chápeš, že ak chceš niekomu naozaj pomôcť, tak sa musíš stať blbom, lepšie byť niekde na okraji lebo ťa tam ihneď zaradia, píšeš štýlom mojej lásky z tohto fóra, máte niečo spoločné
beriem to ako kompliment a ďakujem