čo robiť aby som bola stastna??

technécium

leerka, samozrejme nástrahy však budú veľké, ale aj moje prostriedky majú svoju nezanedbateľnú silu...

Lolka

fgf ak je to zo svatého písma, ze sa k oltáru nemozu priblízit slepy a podobne moze to myslené obrazne slepy duchovne, ale ked je niekto telesne slepy, ci nejak handikepovaný to nie je dovod aby nemohol íst do neba. Az tak anglictinu neviem.

leerka

technecium, ja dufam, ze budes na vsetko pripraveny a budes chranit moju cest a poctivost pred temnymi silami tohto sveta

technécium

leerka, ten ich veliteľ čo je zač, vieš ja ho ešte nepoznám a spoznať takého protivníka to bude česť, len nemôžem prísť nepripravený

fgf

lolka "No man who has any blemish or defect may come near my altar: no man who is blind or lame, disfigured or deformed; no man with a crippled foot or hand, or who is hunchbacked or is a dwarf, or who has any eye defect, or who has festering or running sores or damaged testicles. For he has a defect; he must not come near to offer the food of his God. Because of his defect, he must not go near the curtain or approach the altar, and so desecrate my sanctuary.” Leviticus 21:18-24

technécium

to je zas čo, musím ísť na prijímanie, aby som sa očistil od hriechu ešte nech tí vydriduchovia začnú predávať odpustky, katolíci-hrešia ako pohania a potom sú prvý na prijímaní, však aj ukrižovali krista oni sami a tí ma budú učiť o pokore a poslušnosti?-choré